Další nabídka článků z čísla 11/2019

Novinky Czech Weapons
Nejen krátkými zbraněmi se zabývají naši střelci. Firma Czech Weapons se v hledáčku redaktorů Střelecké revue ocitla již několikrát a přesto při každé návštěvě může nabídnout něco nového. Zbraně řady CSV jsou samonabíjecí pušky na pistolový náboj 9 mm Luger. V USA nic nového, ale v evropských luzích a hájích zajímavá nabídka. Nové varianty a jejich krátký test najdete v článku Novinky Czech Weapons na stranách 34 až 36 jedenáctého čísla ročníku 2019.

Odstřelovačky DAR-10
Pušku pro střelbu na velké vzdálenosti, neboli krátce odstřelovačku, si koupí málokdo. Ale rád si o nových vychytávkách v tomto oboru něco přečte. Tentokrát na stranách 42 až 43 Střelecké revue číslo 11/2019 v článku Odstřelovačky DAR-10 najde informace o puškách, které se vyrábějí kousek od našich západních hranic.


Karabina Rossi Puma
Srdce milovníků westernu potěší obsáhlý článek a test pákové opakovačky, která se po několika letech znovu objevuje na pultech našich prodejců. Karabina Rossi Puma patří ke zbraním, se kterými naši westerňáci před lety začínali. Původní výrobce měl určité potíže, ale ty se podařilo překonat. Karabina, která je prakticky přesná kopie Winchesteru 1892 upravená na moderní náboje 38 Special a 357 Magnum přežila redukce sortimentu a změnu vlastníků firmy. Co se po letech změnilo a co zůstalo se dočtete v článku Karabina Rossi Puma na stranách 44 až 46 Střelecké revue číslo 11/2019.


Diana Raptor
Vzduchové revolvery jsou vždy poměrně složitý problém. Pokud mají fungovat realisticky, s otočným a výklopným válcem, musí konstruktéři vyřešit střídavé utěsnění a uvolnění několika mezer. Proto každého vzduchovkáře potěší, když dostane do ruky Colt Python na CO2 bombičky a ještě k tomu dobře fungující. Takovou hračičku i pro střelce bez zbrojáku najdete na stranách 28 až 30 listopadového čísla Střelecké revue ročníku 2019.

Autor: redakce
Publikováno: 10.11.2019 11:55:41
Kategorie: Právě vyšlo
Zobrazeno: 79x