Letošní Střelecká revue číslo jedna je vůbec plná novinek

Hned na dalších stranách (18-22) za Hudsonem najdete článek o Berettě APX. O té už jsme psali, ale jenom základní informace z výstavy (SR 8/2015). Tentokrát už jde o podrobný popis zbraně, která je u nás na prodej, samozřejmě včetně popisu funkce, názorných fotografií a střeleckého testu.

Za služební Berettou následuje stránka (23) věnovaná sportovní pistoli podle amerických pravidel. Je to úprava Rugeru 22 s předělávkami a doplňky od známé firmy specializované na ladění rugerů – Volquartsen. I u nás oblíbený plechový Luger v konečném výsledku těžko poznáme.

Na dalších stranách, 24 až 27 na nás čeká další překvapení, hubený Springfield. Chorvatsko-americké pistole XD (HS), prodávané v USA pod značkou Springfield, známe jako poměrně rozměrné zbraně s typickým velkokapacitním zásobníkem. Právě úpravou zásobníku na jednořadý vznikla nová pistole vhodnější pro skryté nošení. Většina vychytávek, typických pro tuto modelovou řadu, ale zůstala zachována.
Nezapomnělo se ani na milovníky dlouhých zbraní. Nejnovější řada sportovních a loveckých brokových kozlic Browning B725 je přehledně představena na stranách 38 až 40.

Autor: redakce
Publikováno: 11.1.2018 8:37:09
Kategorie: Právě vyšlo
Zobrazeno: 175x