Nerf Arena - spojení virtuálního světa s realitou

„Vydej se na cestu za dobrodružstvím a staň se MISTREM NERFU“
Dne 7. 8. 2017 společnost AGS Trade s.r.o. oficiálně spustila dlouho očekávaný projekt zvaný NERF ARENA, který má za účel podněcovat děti k fyzické aktivitě a k vytváření nových vztahů a přátelství na základě propojení s webovou aplikací. Spojuje novodobý trend Nerf blasterů* s virtuálním rozhraním, ve kterém se dětem zvyšuje hodnost jejich vlastní hráčské postavy, podle reálné účasti na trénincích a turnajích a motivuje je zábavnou formou k aktivitě a socializaci.

„Myslím si, že zkombinovat virtuální hru se skutečnými arénami, pravidelnými tréninky a turnaji je opravdu složitý úkol, protože se jedná o proces, kde je nezbytné dbát na každý detail. Vše spolu musí stoprocentně korespondovat a právě tohle propojení je zásadní. Jak ze strany programátorské, tak ze strany lidí, kteří akce fyzicky zaštiťují. A jsem si jistý, že tato preciznost, kterou do své práce vkládáme, děti i jejich rodiče okouzlí,“ říká webdesigner Nerf Areny Jiří Pechar, za společnost Prague Ideas s.r.o.
Aktuálním cílem je rozšířit množství arén po celé České a Slovenské republice a to primárně spojením se s Nerf ligou, která jich u nás provozuje více než 300. Další prioritou jsou partnerské obchody a e-shopy, označeny štítkem Nerf Arena, jenž budou registrovaným hráčům poskytovat zboží, dle dosažené hodnosti, za zvýhodněnou cenu a připisovat XP za dokončený nákup. V neposlední řadě se zaměří na neustálé vylepšování a rozšiřování aplikace, zejména co se týče seskupování hráčů do týmů, vytvoření chatovacího prostředí, upgradu herních avatarů na 3D a jejich následná customizace.
„Důležitým partnerem, který celý projekt již od počátku podporuje, je mezinárodní společnost Hasbro, díky níž jsme získali oficiální licenci na Nerf / Nerf Arena,“ doplňuje projektový manažer Ing. Michal Mátl, za společnost AGS Trade s.r.o.

*Blaster je označení pro plastové Nerf pistolky, využívané ke hře.

Tisková zpráva AGS Trade s.r.o.
www.nerfarena.cz

Autor: redakce
Publikováno: 15.8.2017 14:08:07
Kategorie: Právě vyšlo
Zobrazeno: 45x