Kalendář akcí

KODNÁZEV SOUTĚŽEKOLOROČNÍKDISCIPLÍNYTERMÍN KONÁNÍMÍSTO KONÁNÍPOŘADATEL-ORGANIZÁTOR
C3Novoroční výstřel XXIII.Akční rojnice+domino VPs -12.00 hod. 2020-01-01 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
HNovoroční výstřelXXV.Kulturní akce2020-01-01 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Zahájení střelecké sezónyStřelba na přesnost a akční střelba2020-01-04 00:00:00MokráKVZ Mokrá
ENovoroční ránaI.Mířená, akční VPS, VRS2020-01-05 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4Novoroční stříleníV.Laserová puška - jednotlivci2020-01-10 00:00:00LounySBTS Zálesák Louny
B4První výstřel-klubový přeborMířená + výroční schůze2020-01-11 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti1.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-01-11 00:00:00Tachov KVZ Tachov
EKVH1.XV.Předovky2020-01-11 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
ENoční střelby, jen pro pozvané střelceIV.VP, VR, rychlopalba, rojnice2020-01-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Jonákova mířenkaVPs - střelba na přesnost2020-01-11 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
ENoční střelby, jen pro pozvané střelceIV.VPs, VRs, rychlopalba, rojnice2020-01-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
FVýroční členská schůzeVýroční členská schůze KVZ a SBTS TP2020-01-11 00:00:00ŽalanyKVZ a SBTS Teplice
EPrvní výstřelVýroční schůze + mířená2020-01-11 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
EPrematchAkční střelba2020-01-17 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Noční střelby SČS Louny XVI.Mířená, akční VPs - 18.00 hodin2020-01-17 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Veřejná soutěž1.Akční střelba2020-01-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
GŠkolení rozhodčích SČS, SBTS, ČMSJDle programu školení2020-01-18 00:00:00Louny TSLVR SČS Louny
FJednání oblastní rady SVZ ČRDle progrqamu jednání2020-01-18 00:00:00TSL LounyOR 04 SVZ ČR
B4Útočná puška a velkorážová pistole 1.Mířená střelba z UPus a VPs na přesnost2020-01-18 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
C3Střelecký víceboj Střelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2020-01-18 00:00:00MokráKVZ Mokrá
D3Zimní halová liga KVZ4.XVI.Mířená VPs,VRs + akční2020-01-19 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
C3Souboje – Pákové opakovačkyIII.Pákové opakovačky2020-01-25 00:00:00DobroutovKVZ Polná
D2Berounská liga1.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-01-26 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Kontrolní závod - popperSouboje dvojic na kovové terče2020-01-26 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
GŠkolení rozhodčích SBTS ČRDle programu školení2020-02-01 00:00:00Moravská TřebováKR SBTS ČR
C4Klubová soutěžMířená VPs, VRs 2020-02-01 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
D2Krušnohorská střelecká liga1.XXXVII.Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P2020-02-01 00:00:00Louny ChlumKVZ Louny
C2Pohár presidenta SČS LounyXXV.Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P2020-02-01 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Popper jednotlivciSoubojová střelba na kovové terče2020-02-01 00:00:00MokráKVZ Mokrá
D3Zimní halová liga KVZ5.XVI.Mířená VPs,VRs + akční2020-02-02 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
B4Minaříkův SnowcombatAkční SKs/PDW - civilní verze2020-02-08 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
GSeminář trenérů mládežeDle programu jednání-trenéři mládeže SBTS ČR2020-02-08 00:00:00SvatoslavRada SBTS ČR
B4Získání odznaku KVASKVAS2020-02-08 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
B4Klubový přebor + sebeobrana s VPsMířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs2020-02-08 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti2.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-02-08 00:00:00TachovKVZ Tachov
EKVH - Lov na AljašceXV.Předovky2020-02-08 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3KarabinySKs2020-02-08 00:00:00DobroutovKVZ Polná
EPrematch Akční střelba2020-02-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Polní větrovkaPříprava závodu Polní větrovka2020-02-15 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
B4Klubový přebor - veřejná soutěž2.Akční střelba2020-02-15 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Velký memoriál SČS Louny XXIV.Souboje jednotlivců VPs + VRs2020-02-15 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Stoletáci ZetoruStřelba na přesnost2020-02-15 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C3Polní větrovkaPolní větrovka - zimní pohár2020-02-16 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
D3Zimní halová liga KVZ6.XVI.Mířená VPs,VRs + akční2020-02-16 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
C2Přesnost jednoruč i obouruč VPs 15+15+152020-02-16 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
ELaserové zbraněPřípravný závod mládeže2020-02-21 00:00:00KřenovSBS Moravská Třebová
GŠkolení rozhodčíchDle programu školení2020-02-22 00:00:00JenišoviceKVZ Liberec
EZahájení sezónyDle propozic2020-02-22 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B2Puška IPSC VI.Dynamická střelba - cca 6 stage, Prematch2020-02-22 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2020-02-22 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Souboj dvojic či jednotlivců1.IX.Střelecké souboje z VPs, VRs2020-02-22 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Revolver vs. PistoleXIV.Střelecký víceboj z VPs a VRs2020-02-22 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B2Puška IPSC VI.Dynamická střelba - cca 6 stage, hlavní závod2020-02-23 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Memoriál O. Cinkla1.II.KM běhna2020-02-23 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-02-23 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B4Klubový přebor - volný závodVíceboj2020-02-23 00:00:00LulečKVZ Vyškov
C2Lounské PDWI.Akční - jednotlivci PDW2020-02-29 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXI.Laserové zbraně2020-02-29 00:00:00KunoviceSBTS Kunovice
C3Polní větrovkaPříprava závodu Polní větrovka2020-02-29 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C3Střelecký víceboj dvojicStřelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2020-02-29 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EKlubový závodI.Dle propozic2020-03-01 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
D3Zimní halová liga KVZ7.XVI.Mířená VPs,VRs + akční2020-03-01 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
C3Polní větrovkaPolní větrovka - zimní pohár2020-03-01 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
FJednání Ústřední Rady SVZ ČRDle programu jednání2020-03-05 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
B4Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-03-07 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C1Získání odznaku KVASKVAS2020-03-07 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Lankův memoriálXXIII.Mířená + rychlá2020-03-07 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti3.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-03-07 00:00:00TachovKVZ Tachov
EKVH2.XV.Předovky2020-03-07 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Minisoutěž RebeluXIX.Střelba na přesnost a akční střelba2020-03-07 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
C4Střelecká soutěž Střelba z MPus K4M 2020-03-07 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Valašsko-hanácká liga1.IXStřelecký víceboj2020-03-07 00:00:00KroměřížKVZ Valašské Meziříčí
G Školení rozhodčích III.- II.tř.Školení rozhodčích III.- II.tř.2020-03-07 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Jarní mířená XVII.VPs, VRs 5+20 (terč 135P), UPus 100y, (terč 135P)2020-03-07 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-03-12 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 2
EPrematchAkční střelba2020-03-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž3.Akční střelba2020-03-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Bacom cupIII.Akční střelba na kovové terče2020-03-14 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EStřelecký duel (souboje jednotlivci)XVIII.Dle propozic2020-03-14 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
D2Jizerská střelecká liga1.XXIX.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-03-14 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
B4Klubová soutěž Souboj dvojic 2020-03-14 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
D2Krušnohorská střelecká liga2.XXXVII.Střelecký víceboj2020-03-14 00:00:00RakovníkSSKVZ Rakovník
B4Klubový přebor Střelecký víceboj SVZ ČR2020-03-14 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
B4Útočná puška 1.Akční střelba z UPus + VPs2020-03-14 00:00:00Vinařice - Halda - 100mKVZ CKL Praha
C3Memoriál O. Cinkla2.II.KM běhna2020-03-15 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C2Malorážka všestrannost MPi2020-03-15 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
FKongres SČS LounyDle programu jednání2020-03-19 00:00:00Louny TSLSČS Louny
B4Klubový přebor Dle střeleckého víceboje, výběr disciplín2020-03-21 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C4Střelec roku - Jarní dvojboj1.III.Jarní dvojboj VPs 13+13 ran, 25 a 50m2020-03-21 00:00:00SkaliceSSK Skalice
B4Mirkova "400" 1.Mířená střelba z MPus a MPi na přesnost2020-03-21 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
C3Memoriál Karla ŠorfaIX.MPus, UPus, VPs2020-03-21 00:00:00BatelovKVZ Polná
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIII.Prematch2020-03-21 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3REPIKO doubleStřelba na terč a sestavu kovových terčů2020-03-21 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Valašsko-hanácká liga2.IXStřelecký víceboj2020-03-21 00:00:00KroměřížKVZ Vsetín-město
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-03-21 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 1
B4Klubový přebor Střelecký víceboj SVZ ČR2020-03-21 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ při ÚVS JH a KVZ Fruko JH
B4Klubový přebor KVZ Louny XXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs 2020-03-21 00:00:00Louny ChlumKVZ Louny
B3Střelecký přebor SČS + KVZ Louny XXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs 2020-03-21 00:00:00Louny ChlumSČS + KVZ Louny
B4Přebor KVZ MostStřelecký víceboj VPs,VRs 2020-03-21 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
B4Přebor KVZ MostStřelecký víceboj VPs,VRs 2020-03-21 00:00:00Most ČeVPsrohyKVZ Most
C3Memoriál Jar. Šindeláře XIX.VzPu 20,VzPi 20,přeb SBTS Kunov 2020-03-21 00:00:00ZŠ KunoviceSBTS Kunovice
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIII.Hlavní závod2020-03-22 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EMoravskotřebovská brokovnice Praktická střelba z brokovnice mládeže2020-03-22 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B4Klubový závod - UPusSouboje dvojic na kovové terče2020-03-22 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B3Okresní přeborILStřelecký víceboj2020-03-26 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
B4Klubový Přebor - Víceboj SVZ ČRAkční střelecké disciplíny 2020-03-28 00:00:00TachovKVZ Shadows Tachov
B4Klubový přebor  "Jarní rozstřel"  Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-03-28 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
B4Klubová soutěž II.Jarní cena - UPus, VPs2020-03-28 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
D2Jizerská střelecká liga2.XXIX.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-03-28 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
B4Mířená VPs a VRs na rychlostMířená,VPs,VRs na čas2020-03-28 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
EPukavec 2020 XX.Praktická střelba2020-03-28 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko1.XXI.Repiko expres2020-03-28 00:00:00LulečKVZ Vyškov město
C4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-03-28 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
B4Klubový přebor KVZ POLICIE PočátkyStřelecký víceboj SVZ ČR2020-03-28 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
GŠkolení a seminář rozhodčích LO oblastiŠkolení rozhodčích III. a II. VT, seminář2020-03-28 00:00:00Jablonné nad OrlicíKVZ Jablonné nad Orlicí
B4Klubový víceboj SVZVíceboj SVZ ČR2020-03-28 00:00:00DobroutovKVZ Polná
D2Krušnohorská střelecká liga3.XXXVII.VPs,VRs 5+15,77P, UPu 100y,135P2020-03-28 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
FJednání Rady SBTS ČRDle programu jednání2020-03-28 00:00:00PrahaRada SBTS ČR
C2Severočeský pohár MaO2.VIII.MaO 50 m, standardní terče pro MaO2020-03-29 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
D2Berounská liga2.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-03-29 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C2Severočeský pohár MPuo2.VIII.MPuo 50 m, standardní terče pro MPuo2020-03-29 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Okr. přebor ( klub. Přeb.Kyjov a Hodonín )Střelecký víceboj2020-03-29 00:00:00StrážniceKVZ Kyjov
C4O velikonočního beránkaVI.Laserová puška jednotlivci2020-04-03 00:00:00LounySBTS Zálesák Louny
B4Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-04-04 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR - mířená2020-04-04 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
B4Překvapení zetoruMířená a akční střelba2020-04-04 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
B4Jenišovický parkur KOMBIParkur VPs, VRs + MPus2020-04-04 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
E3 Gun II.Praktická střelba2020-04-04 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko2.XXI.Repiko expres2020-04-04 00:00:00RakovníkSBTS Rakovník
B4Klubová soutěž Střelba akční + mířená 2020-04-04 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C1Souboj dvojic či jednotlivců 2.IX.Střelecké souboje z VPs, VRs2020-04-04 00:00:00TachovKVZ Tachov
B2Kvalifikační přeborStřelecké štafety trojic - VPs,VRs2020-04-04 00:00:00BerounSBTS Beroun
B2Kvalifikační přeborStřelecké štafety trojic - VPs,VRs2020-04-04 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-04 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
B4Klubový přebor KVZ StudenáStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-04 00:00:00StrmilovKVZ Studená
C1O velikonoční pomlázkuVíceboj2020-04-04 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2020-04-04 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2020-04-04 00:00:00OlomoucKVZ Nový Jičín/Ol
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2020-04-04 00:00:00OlomoucKVZ Šumperk/Ol
B4Klubový víceboj SVZVíceboj SVZ ČR2020-04-04 00:00:00TřebíčKVZ Třebíč
C2Velikonoční cenaXXV.VPs, VRs, aVPs, PuVs2020-04-04 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 2
C3Velikonoční mazanecVMemoriál Ing. Antonína Mazance2020-04-05 00:00:00VsetínKVZ Vsetín
EKVH3.XV.Předovky2020-04-05 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
HJarní MalorážkaXVII.Malorážka MPi, MPu2020-04-11 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
CLOS pistole (pohárový závod)X.Prematch od 12:00 h2020-04-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
C4Speciál - velkorážová puškaXXI.PuVs2020-04-11 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
C4Hodkovické pekloRychlopalba, spec. terče2020-04-11 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
B4Klub. přebor ve SVB KVZ - Memoriál L. SvobodyXXII.Střelba na přesnost a akční střelba2020-04-11 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B2Kvalifikační přeborXXI.Střelecké štafety trojic - VPs,VRs2020-04-11 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B4Valašsko-hanácká liga3.IXStřelecký víceboj2020-04-11 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B2Kvalifikační přebor1.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-04-11 00:00:00ZbýšovSVZ ČR/KVZ Zbýšov
CLOS pistole (pohárový závod)X.Dynamická střelba - 6 stage, hlavní závod2020-04-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
HVelikonoční beránekSpolečenská akce pro děti a veřejnost2020-04-12 00:00:00ZbýšovKVZ Zbýšov
B4Klubový přebor Brno Středstřelecký víceboj2020-04-12 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
B2Kvalifikační přeborStřelecký víceboj SBTS ČR2020-04-12 00:00:00LulečSBTS Svatoslav+KVZ Vyškov
C2Přesnost VPs 10+010+102020-04-12 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
B4Klubový přebor Rožnov pod RadhoštěmStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-15 00:00:00ZubříKVZ Rožnov p.R.
B4Klubový přebor KVZ Valašské MeziříčíStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-17 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
B4Klubový přebor KVZ ValašskoStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-17 00:00:00PoličnáKVZ Valašsko
B4MířenáMířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs/UPus2020-04-18 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
B4Liga v mířené1.IIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-04-18 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
D2Jizerská střelecká liga3.XXIX.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-04-18 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
B3Jarní soutěžXVII.Mířená VPs, VRs2020-04-18 00:00:00SedlniceKVZ Nový Jičín
D3Memoriál Franty Běhala 1.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-04-18 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-18 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-18 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
D2Krušnohorská střelecká liga4.XXXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs 2020-04-18 00:00:00Mariánská skálaKVZ Ústí n. Labem
C1Volný závodViceboj 2020-04-18 00:00:00LulečKVZ Radslavice
B4Klubová soutěžVíceboj jednotlivci2020-04-18 00:00:00Špk-TemeniceKVZ Šumperk
C2Jarních 30 + 30lll.VPs 30 + 302020-04-18 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
HOblastní koloBiatlon18.-19.4.2020BerounSBTS - MK Beroun
B4Klubový přebor KVZ BřezolupyStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-19 00:00:00BřezolupyKVZ Březolupy
B4Klubová soutěž Střelba mířená 2020-04-20 00:00:00ŠindelováKVZ Chodov
EPrematch Akční střelba VPs - UPus2020-04-24 00:00:00TachovKVZ Tachov/KVZ Shadows Tach.
B1Mistrovství České republiky SČSXVII.Akční rojnice+domino+sprint z VPs2020-04-25 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Dual Guns Města Tachova-veřejná souutěž4.III.Akční střelba VPs - UPus2020-04-25 00:00:00TachovKVZ Tachov/KVZ Shadows Tach.
B4Macurovy biatlonyBiatlonové panely2020-04-25 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-04-25 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
D2PUSAVPsR 20191.XI.Mířená,VPs, VRs + velkorážná puška2020-04-25 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
EPálení na čarodějnicePuška, pistole 22 LR mládeže2020-04-25 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C1Westernové souboje dvojicXVII.Souboje dvojic2020-04-25 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
B4Malá odstřelovačka1.IX.Střelba z MPuo (puškohled)2020-04-25 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B4Klubový přebor MokráStřelecký víceboj2020-04-25 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-25 00:00:00HostinnéKVZ České Meziříčí
B2Kvalifikační přebor2.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-04-25 00:00:00ČesticeSVZ ČR/KVZ Orličtí ostrostřelci
B4Klubový přebor NapajedlaXXXIXStřelecký víceboj SVZ ČR2020-04-25 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C2Vojenská puškaVojenská puška2020-04-25 00:00:00MilevskoSTSP Písek+SSK Milevsko
C3Krahulík cupVIII.VPs, VRs - akční2020-04-25 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
C3VC Osvobození Kunovic XX.VzPu 20,VzPi 20 2020-04-25 00:00:00ZŠ KunoviceSBTS Kunovice
HOkresní soutěž myslivců XV.Malorážka25.-26.4.2020BerounOMS Beroun
B4Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-04-26 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
FJednání Ústřední Rady SVZ ČRDle programu jednání2020-04-28 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
C1Jarní akční střelbaXlV.aVPs2020-05-02 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
B4Memoriál plk.Bohumila ŠilhavéhoIX.Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-05-02 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
C4Malý sniper.1.VI.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2020-05-02 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti4.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-05-02 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Dámská jízdaIV.Mířená, akční - ženy2020-05-02 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
D3Memoriál Franty Běhala 2.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-05-02 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
ELOS puška (pohárový závod)VIII.Prematch od 12:00 h2020-05-02 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B4Přebor HalenkoviceStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-02 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
B4Přebor KvasiceStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-02 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
C4Májové překvapeníXII.VPs, VRs, MPus2020-05-02 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
ELOS puška (pohárový závod)VIII.Dynamická střelba - 6stage, hlavní závod2020-05-03 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
C3Malorážná odstřelovačka 1.XXII.Střelba s MPus2020-05-03 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přebor KVZ Ametyst Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-03 00:00:00TišnovKVZ Ametyst
B4Klubový přebor KVZ Staré Brno Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-03 00:00:00TišnovKVZ Staré Brno
B4Klubový přebor Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-03 00:00:00VsetínKVZ Vsetín-město
HDen otevřených dveří na střelniciSpolečenská akce pro veřejnost2020-05-08 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C4Tři májové kapkyXXII.VPs, VRs2020-05-08 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobození.Mířená na přesnost a rychlost2020-05-09 00:00:00ČepirohyKVZ Most
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00Dolní SkrýchovSVZ ČR/KVZ Fruko Jind.Hradec
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00NapajedlaSVZ ČR/KVZ Napajedla
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00SedlniceSVZ ČR/KVZ Nový Jičín
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00ČesticeSVZ ČR/KVZ Orličtí ostrostřelci
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobozeníMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobození.Mířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00Hodkovice n.Moh.SVZ ČR/KVZ Liberec
B1Přebor SVZ ČR k 75. výročí osvobození.Mířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2020-05-09 00:00:00Most-ČepirohySVZ ČR/KVZ Most
B4Májové kafíčkoMPus + MPi + VPs na přesnost2020-05-09 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
ESvitavský šmelc IX.Praktická střelba2020-05-09 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
EKVH4.XV.Předovky2020-05-09 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4Střelecká soutěž Střelba z MPus K4M 2020-05-09 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
B4Klubový přeborStřelecký víceboj2020-05-09 00:00:00V. OpatoviceKVZ V. Opatovice
C2Superveteráni VII.Tajné střelby od 60 let výše, VPs,VRs2020-05-09 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C4TuzemákIX.VPs, VRs2020-05-09 00:00:00Horní CerekevKVZ Fruko Jindřichův Hradec
D2Berounská Liga - Mem. P. Lva3.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-05-10 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
B2Kvalifikační přebor3.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-10 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
EPrematchAkční střelba2020-05-15 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž5.Akční střelba2020-05-16 00:00:00TachovKVZ Tachov
ELidová obranná střelbaDle propozic2020-05-16 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B2Severočeský pohár IPSC 2.XIV.Dynamická střelba - cca 10 stage, prematch2020-05-16 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C4UPus polohovka/KVAS1.KVAS 2020-05-16 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
C3Liga v mířené2.IIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-05-16 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
C4Jarní puškaPuVs na spec. terče2020-05-16 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C3Westernové soubojeVI.Re 2020-05-16 00:00:00DobroutovKVZ Polná
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko3.XXI.Repiko expres2020-05-16 00:00:00ZbýšovKVZ Střelci Zbýšov
C3Malá odstřelovačka2.IX.Střelba z MPuo (puškohled)2020-05-16 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
A3REZERVA 2020VII.Střelba z vojenských zbraní2020-05-16 00:00:00Jince-VelcíKVV hl. m. Praha/SVZ ČR
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-16 00:00:00HradskoKVZ Rokytnice nad Jizerou
B2Kvalifikační přebor4.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-16 00:00:00Halda MayrauSVZ ČR/KVZ POLDI Kladno
B2Kvalifikační přeborXXXXVII.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-16 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
B4Klubový přebor Uherské HradištěStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-16 00:00:00NapajedlaKVZ Uh. Hradiště
D2Krušnohorská střelecká liga5.XXXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs 2020-05-16 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
C2Dobrušský vícebojXlll.VPs, aVPs2020-05-16 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
EREPIKO trojicVPs, VRs - kolektivní2020-05-16 00:00:00ZbýšovKVZ Zbýšov
C4Pohár velitele posádkyXXIV.VPs, VRs, UPus, granát2020-05-16 00:00:00LomyKVZ Fruko Jindřichův Hradec
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery I.2020-05-16 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B2Severočeský pohár IPSC 2.XIV.Dynamická střelba - cca 10 stage, hlavní závod2020-05-17 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
D3Biatlonová liga1.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-05-17 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-17 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C1Volný závodViceboj2020-05-17 00:00:00LulečKVZ Radslavice
HBranný denBranný den pro ZŠ Vendolí2020-05-20 00:00:00VendolíSK Vendolí
FKongres SVZ ČRDle programu jednání2020-05-23 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
HBahňák 2020Extrémní překážkový závod2020-05-23 00:00:00Sokolov - LomKVZ Karlovy Vary / IZS
C1Steel ChalengerStřelba na kovy 2020-05-23 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Střelecký víceboj Střelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2020-05-23 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXXI.Střelecké štafety trojic2020-05-23 00:00:00Most ČepirohySBTS Most
C3Valašsko-hanácká liga4.IXStřelecký víceboj2020-05-23 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B4Klubový přebor OpatoviceStřelecký víceboj SVZ ČR2020-05-23 00:00:00OpatoviceKVZ Velké Opatovice
C4Střelec roku - Předsedův pětiboj2.III.Upu 5+5+5+5, VPs, VRs 5+ 5+5 ran, 100, 75, 50 a 25m2020-05-23 00:00:00SkaliceSSK Skalice
C4Mířená a mířenáVPs, VRs + MPus2020-05-23 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C2Jihočeský pohár VPu + MaO2020-05-23 00:00:00PísekSTSP Písek+SPS Písek
HBranný den s mládežíBranný den s mládeží2020-05-23 00:00:00PřírodaKVZ Radslavice
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-05-24 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C1Volný závodVíceboj SVZ ČR2020-05-24 00:00:00LulečKVZ Vyškov
HDětský den - střelecké odpoledneDětský den2020-05-29 00:00:00Dolní BrannáKVZ Vrchlabí
HDen dětí pro MŠ + příchozí XXVI.Různé soutěže2020-05-29 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C1Akční VPsAkční střelecké disciplíny 2020-05-30 00:00:00TachovKVZ Shadows Tachov
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-05-30 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
B4Regi memoriálDynamická střelba2020-05-30 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Malá odstřelovačka MaoI.Mao, ZZLR2020-05-30 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4MVPs + MPusMířená + biatlony2020-05-30 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
HDětský denSoutěže pro mládež2020-05-30 00:00:00PoličnáKVZ Valašské Meziříčí
B2Kvalifikační přebor5.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-30 00:00:00KroměřížSVZ ČR/KVZ Kroměříž
B2Kvalifikační přebor6.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-30 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
C3Souboje jednotlivcůVPs, VRs2020-05-30 00:00:00DobroutovKVZ Polná
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery II.2020-05-30 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXXII.Střelecký víceboj mládeže30.-31.5.2020bude upřesněnoSBS Moravská Třebová
B4Regi memoriálDynamická střelba2020-05-31 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B2Kvalifikační přebor7.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-05-31 00:00:00Dolní SkrýchovSVZ ČR/KVZ Fruko Jind.Hradec
HBranný dětský denVzduchovky2020-05-31 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
HDen dětí Lezecká stěna2020-06-01 00:00:00Karlovy Vary - DvoryKVZ Karlovy Vary
EPohár Ivana HubalaSouboje Pepper Popper2020-06-01 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
HBranný denBranný den pro MŠ Vendolí2020-06-03 00:00:00VendolíSK Vendolí
A3Mezinárodní závod ve střelbě zálohV.Střelba z vojenských zbraní5.-7.6.2020DrahanySVZ ČR/KVZ Staré Brno
HBranný den s DDM TachovV.Kulturní akce2020-06-06 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Putovní pohár starosty obce SedlniceXVI.Mířená VPs, VRs + akční2020-06-06 00:00:00SedlniceKVZ Nový Jičín
C4Ještědský pohárXX.Mířená, spec.disc.,zbraně pořadatele2020-06-06 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C3Třebíčská malorážková odstřelovačkaMPus2020-06-06 00:00:00TřebíčKVZ Třebíč
EKVH5.XV.Předovky2020-06-06 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4Skrýchovská puška - mem. Jana ŠoršeX.PuVs, UPus2020-06-06 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ při ÚVS Jindřichův Hradec
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko4.XXI.Repiko expres2020-06-06 00:00:00Most ČepirohyKVZ a SBTS Most
C3Dětský denSoutěže pro mládež2020-06-06 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Střelecký víceboj Střelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2020-06-06 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C2Pohár ValteřiceStřelecký víceboj SVZ ČR2020-06-06 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C3VC Vojkovic o pohár OÚXXI.Střelecký víceboj MPu,SP,STM 2020-06-06 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C2Krkonošský pohárXXVl.VPs, VRs, aVPs2020-06-06 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
HDětský den SČS LounyZábavné soutěže pro mládež2020-06-06 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Loučský popperSouboje dvojic na kovové terče2020-06-07 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C3Malorážná odstřelovačka 2.XXII.Střelba s MPus2020-06-07 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C2Střelba naruby VPs 30 ran2020-06-07 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
C1Memoriál ppor. Petra ŠimonkyXIII.Mířená na přesnost z armádních zbraní2020-06-09 00:00:00SemilyKVZ Liberec + SVV Liberec
ENáborová akce pro děti VI.Vzduchovka2020-06-09 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
HKVASÍKAkce s mládeží2020-06-11 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
A4Mez.soutěž v bran.víceboji mládežeBranný víceboj mládeže 2020-06-12 00:00:00ZBTČ Úlany n.Žit.ZBTČ Úlany – SBTS Kunovice
A4Meziklubová soutěž 4 zbraněXXI.4 discipliny2020-06-13 00:00:00KadaňKVZ Chomutov
C4Klubová soutěžAkční střelba na kovové terče2020-06-13 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
C2Párty s brokyXXV.Broky- trap, lovecké kolo, akční2020-06-13 00:00:00TřeskoniceSČS Louny
EMoravskotřebovská puška Dle propozic2020-06-13 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
D1Superliga APS ČR 2.XVI.Dynamická střelba - 12 stage, prematch2020-06-13 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C1Získání odznaku KVASKVAS2020-06-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti5.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-06-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
B3Klubový přebor v obranné střelběMířená, VPs a VRs2020-06-13 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
C3Santonské utkání rezervistůXXIXStřelba na přesnost, volné úlohy2020-06-13 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C4Střelecká soutěž Střelba z MPus K4M 2020-06-13 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
B1Mistrovství České republiky XXXV.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-06-13 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
C4Velká cena JenišovicVPs + VRs dle propozic2020-06-13 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery III.2020-06-13 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
D1Superliga APS ČR 2.XVI.Dynamická střelba - 12 stage, hlavní závod2020-06-14 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B1Mistrovství České republiky - veterániXXIV.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-06-14 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
EPrematchAkční střelba2020-06-19 00:00:00TachovKVZ Tachov
HDen otevřených dveří pro mládežPuška, pistole2020-06-19 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C1Veřejná soutěž6.Akční střelba2020-06-20 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Útočná puška a velkorážová pistole 2.Akční střelba z UPus a VPs2020-06-20 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
C4Malý sniper.2.VI.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2020-06-20 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
D3Memoriál Franty Běhala 3.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-06-20 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C4Blondie 2019Rychlopalba, spec. terče2020-06-20 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C3Malá cena veteránů - soutěž s mezinárodní účastíXX,Střelba na přesnost a akční střelba - hod granátem2020-06-20 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
C3Kroměřížský trojbojStřelecký víceboj2020-06-20 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Polenský vícebojII.UPus, VPs, MPus, granát2020-06-20 00:00:00BatelovKVZ Polná
B4Klubová soutěžVíceboj jednotlivci2020-06-20 00:00:00Špk-TemeniceKVZ Šumperk
C4Speciál - prázdninovýXV.VPs, VRs - akční2020-06-20 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
C2Letní cena Pavla DvořáčkaXXVll.VPs, VRs, aVPs , PuVs2020-06-20 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
EKlubový závod I.Dle propozic2020-06-21 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
D3Biatlonová liga2.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-06-21 00:00:00MokráKVZ Mokrá
HBeseda s veterányBeseda s veterány AČR2020-06-27 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
B4BojovkaDle propozic2020-06-27 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
C4UPus polohovka/KVAS2.KVAS 2020-06-27 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
C3Liga v mířené3.IIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-06-27 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
D2PUSAVPsR 20192.XI.Mířená, VPs, VRs + velkorážná puška2020-06-27 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C4Střelec roku - Malorážný mejdan3.III.Mpu+MPi dle propozic2020-06-27 00:00:00SkaliceSSK Skalice
C1Souboj dvojic či jednotlivců3.IX.Střelecké souboje z VPs, VRs2020-06-27 00:00:00TachovKVZ Tachov
B2Kvalifikační přeborXXI.Střelecký víceboj SBTS ČR2020-06-27 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1O putovní pohár - Memorial Martina VaškebyVíceboj 2020-06-27 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
C4Paňác openXVI.VPs, VRs2020-06-27 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-06-28 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C2IPSClll.aVPs2020-07-04 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 2
C1Tachovský PopperStřelba na kovy 2020-07-04 00:00:00TachovKVZ Shadows Tachov
C3Valašsko-hanácká liga5.IXStřelecký víceboj2020-07-04 00:00:00KroměřížKVZ Valaš. Meziříčí
C4VPs + DOMINOVPs + VRs dle propozic2020-07-04 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
B2Kvalifikační přebor ČMP1.Souboje dvojic z MPus2020-07-05 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C3Cyrilometodějské stříleníXI.VPs, VRs - akční2020-07-05 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
C2Memoriál Jiřího ManaSportovní pistole2020-07-06 00:00:00PísekSTSP Písek+Dukla Písek
C3Malorážná odstřelovačkaStřelba s MPus2020-07-07 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
EPrematchAkční střelba2020-07-10 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž7.Akční střelba2020-07-11 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Letní akční střelbaXlV.aVPs2020-07-11 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C4Klubová soutěžMířená VPs, VRs 2020-07-11 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
D3Memoriál Franty Běhala 4.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-07-11 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C4Turnovský perkusPerkusní pistole a revolver2020-07-11 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko5.XXI.Repiko expres2020-07-11 00:00:00ŽalanyKVZ a SBTS Teplice
C3Kvasická skálaStřelecký víceboj2020-07-11 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
C4Prázdninové stříleníXXI.VPs, VRs2020-07-11 00:00:00StrmilovKVZ Studená
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery IV.2020-07-11 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C2Severočeský pohár MaOVIII.MaO 50 m, standardní terče pro MaO2020-07-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Severočeský pohár MPuoVIII.MPuo 50 m, standardní terče pro MPuo2020-07-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Malorážná odstřelovačka 3.XXII.Střelba s MPus2020-07-12 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Branný den pro mládežSoutěže pro mládež2020-07-17 00:00:00HalenkoviceKVZ Halenkovice
C1Přebor SVZ ČR z útočné pušky 7,62 x 39VIII.Akční a mířená střelba na přesnost z UPus2020-07-18 00:00:00NečichySVZ ČR/KVZ Most
C1Získání odznaku KVASKVAS2020-07-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2MaO liga+malý samopálek MaO 2020-07-18 00:00:00PísekSTSP Písek+SPS Písek
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti6.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-07-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
EVšestranný střelec V.Praktická střelba2020-07-18 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
C3Vojenská puškaIV.PuVs, UPus - mířená2020-07-18 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
C4Střelecká soutěž Souboj dvojic z MPus na biatlonový panel 2020-07-18 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
B4Klubová soutěžStřelecký víceboj - VPs2020-07-18 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C2Bellot CupXVl.VPs, aVPs2020-07-18 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
C2Lounský revolverXI.VRs- mířená, akční2020-07-18 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
EKlubový ZávodI.Dle propozic2020-07-19 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Mokerský drakV.Akční střelba na papírové a kovové terče2020-07-25 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Mistři vs. střelciVIIIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-07-25 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C2Puška dle pravidel SVZ ČRIII.Mířenka + rychlopalba (PDW)2020-07-25 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Puška dle pravidel SVZ ČRIII.Mířenka + rychlopalba (PSA, PDW, OPU)2020-07-25 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery V.2020-07-25 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-07-26 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
D3Biatlonová liga3.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-07-26 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Akční RebelXI.Akční střelba2020-08-01 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
C4Letní mířenka speciálMířená VPs jedno a obouruč, dle propozic2020-08-01 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
EPuška 1. I.Praktická střelba2020-08-01 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
B2Kvalifikační přebor ČMP2.Souboje dvojic z MPus2020-08-01 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
A2Mistrovství EvropyV.Souboje dvojic z VPs,VRs2020-08-01 00:00:00BřezováKVZ KV,SVZ ČR,SBTS ČR,SČS
B4Klub 95VPs2020-08-01 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C2Letní práskXVl.VPs, aVPs2020-08-01 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
C4Speciál - "Raná péče"VIII.VPs, VRs - akční2020-08-01 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
B4Klubové stříleníMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-08-02 00:00:00VsetínKVZ Vsetín - město
C3Malorážná odstřelovačka 4.XXII.Střelba s MPus2020-08-02 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Putovní pohár obce RadslaviceVíceboj jednotlivců2020-08-02 00:00:00LulečKVZ Radslavice
C2Memoriál Eduard Vanderky VPs 10+10+102020-08-02 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
C4Klubová soutěžAkční střelba na kovové terče2020-08-08 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR, výběr disciplín2020-08-08 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti7.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-08-08 00:00:00TachovKVZ Tachov
D3Memoriál Franty Běhala 5.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-08-08 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C4Jinecký popper Souboj losovaných dvojic z VPs+VRs 2020-08-08 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
B2Kvalifikační přebor ČMP3.Souboje dvojic z MPus2020-08-08 00:00:00NapajedlaSVZ ČR/KVZ Napajedla
C2Brokové soubojeV.Souboje z brokovnic - Open2020-08-08 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C2Střelecký víceboj Střelecký víceboj SVZ ČR2020-08-08 00:00:00HostinnéKVZ České Meziříčí
C4Vojta openXVI.VPs, VRs2020-08-08 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
EPřeloučské poprobraníVIII.výběr disciplín - popery VI.2020-08-08 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
EPrematchAkční střelba2020-08-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž8.Akční střelba2020-08-15 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Klu bová soutěžMalorážná puška2020-08-15 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
A3Střelecká tvůrčí říje - mezinárodníXVI.Mířená, akčí tajná - 6 disciplín 2020-08-15 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
D2PUSAVPsR 20193.XI.Mířená,VPs, VRs + velkorážná puška2020-08-15 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
CLOS - puška (klubovka)X.Prematch od 12:00 h2020-08-15 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko6.XXI.Repiko expres2020-08-15 00:00:00LulečKVZ Vyškov město
C3Zetorácké PopperySouboje dvojic na kovové terče2020-08-15 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C3Mor. Dyje cupXI.VPs, VRs - akční2020-08-15 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
HPříměstský branný táborBranná tématika15.-21.8.2020KunoviceSBTS Kunovice
HLetní střelecký táborTábor s brannou tématikou15.-22.8.2020v jednáníSBS Moravská Třebová
EKlubový ZávodI.Dle propozic2020-08-16 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
CLOS - puška (klubovka)X.Dynamická střelba - 6 stage2020-08-16 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
D3Biatlonová liga4.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-08-16 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C4UPus polohovka/KVAS3.KVAS 2020-08-22 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
D2Jizerská střelecká liga4.XXIX.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-08-22 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2020-08-22 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B2Kvalifikační přebor - Memoriál O.JarošeXXXXI.Souboje dvojic VPs,VRs2020-08-22 00:00:00Louny ChlumKVZ Louny
C1Střelecké souboje z útočné puškyXV.Souboje trojic z UPus2020-08-22 00:00:00PlešivecSVZ ČR/KVZ Karlovy Vary
B2Kvalifikační přebor1.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-08-22 00:00:00Louny ChlumSVZ ČR/KVZ Louny
C3Memoriál Jiřího Machaly2.IIIStřelecký víceboj2020-08-22 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
FJednání Rady SBTS ČRDle programu jednání2020-08-22 00:00:00PrahaRada SBTS ČR
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-08-23 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B4Klubová sotěž KVZ Zbrojovka Vsetín Střelecký víceboj2020-08-23 00:00:00VsetínKVZ Vsetín Zbrojovka
C2Pohár G-FOXXXIV.Střelecký víceboj2020-08-27 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
EMemoriál Jirky CibochaXVIII.Dle propozic2020-08-29 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
D2Jizerská střelecká liga5.XXIX.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-08-29 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C1Pohár druhé šance1.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-08-29 00:00:00TachovKVZ Tachov
B2Kvalifikační přebor ČMP4.Souboje dvojic z MPus2020-08-29 00:00:00PoličnáSVZ ČR/KVZ Valašské Meziříčí
B2Kvalifikační přebor2.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-08-29 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
B1Mistrovství České republiky SVZ ČRVI.Střelecké souboje trojic z UPu2020-08-29 00:00:00PlešivecSVZ ČR
C1Souboj dvojic či jednotlivců4.IX.Střelecké souboje z VPs, VRs2020-08-29 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Útočná puška2.UPus + UPuo2020-08-29 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRII.Velkorážová puška2020-08-29 00:00:00PísekSTSP Písek
C2Pohár MilitkéhoVPs, UPus2020-08-29 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
C2Sportovní VpuVPu 2020-08-29 00:00:00PísekSTSP Písek+SPS Písek
EPřeloučské poprobraníVIII.Výběr disciplín - popery VII.2020-08-29 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C3Memoriál O. Cinkla3.II.KM běhna2020-08-30 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
D3Biatlonová liga5.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-08-30 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4O pohár předsedy KVZDle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-09-05 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C4Zlaté hráběMířená VPs, VRs, 5+202020-09-05 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
D1Mistrovství ČR - Extraliga RepikoF.XXI.Repiko expres2020-09-05 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Velká cena SČS LounyXXXXII.Repiko expres2020-09-05 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B1Mistrovství ČR - Czech Open Popper singleSouboje jednotlivců z VPs, VRs2020-09-05 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C3Akční střílení1.XIVStřelecký víceboj2020-09-05 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C2Memoriál Stg.Jana Jeřábka AFMVojenská puška2020-09-05 00:00:00MilevskoSTSP Písek+SSK Milevsko
C3Memoriál F. BečkyXIX.VPs, VRs2020-09-05 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C4Týnský VltavínXXIV.VPs, VRs - akční2020-09-05 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
C2Memoriál Zdeňka PoznaraXXlX.VPs, VRs, aVPs, MPus2020-09-05 00:00:00VrchlabíKVZ Trutnov 1
C2Memoriál Miroslava ŠindelářeXXIII.Mířená VPs,VRs2020-09-06 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
C2Memoriál Miroslava ŠindelářeXXIII.Mířená VPs,VRs2020-09-06 00:00:00Most ČeVPsrohyKVZ Most
D2Krušnohorská střelecká liga6.XXXVII.Mířená, b-VPs2020-09-06 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
EBerounský KlepáčekXV.Předovky2020-09-06 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Malorážná odstřelovačka 5.XXII.Střelba s MPus2020-09-06 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Putovní palcát předsedy KVZ RadslaviceVíceboj jednotlivců2020-09-06 00:00:00LulečKVZ Radslavice
B4Čimelická růže - klubový přeborVPs 10+10+10+5+52020-09-06 00:00:00PísekSTSP Písek+ZO Čimelice
C1Shadows CupAkční střelecké disciplíny 2020-09-12 00:00:00TachovKVZ Shadows Tachov
C4Král střelcůXXV.Dle propozic2020-09-12 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
B2Severočeský pohár IPSC 4.XIV.Dynamická střelba - cca 10 stage, prematch2020-09-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Útočná puška a velkorážová pistole 3.Mířená střelba z UPus a VPs na přesnost2020-09-12 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
D3Memoriál Franty Běhala 6.XXIII.MVPs na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2020-09-12 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C4Střelec roku - Dlouhá rána5.III.Pu, 1/4 km2020-09-12 00:00:00SkaliceSSK Skalice
B2Kvalifikační přebor ČMP5.Souboje dvojic z MPus2020-09-12 00:00:00SedlniceSVZ ČR/KVZ Nový Jičín
C1Memoriál Pavlíny KawulokovéSTM30, LM 302020-09-12 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C3Pohár PBJŽStřelecký víceboj2020-09-12 00:00:00KroměřížKVZ Vsetín - město
B4Klubový přebor ll.Střelecký víceboj SVZ ČR2020-09-12 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
B4Klubový přebor - volný závodViceboj2020-09-12 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
C4Král střelcůVI.VPs, VRs, MPus2020-09-12 00:00:00StrmilovKVZ Studená
B4Klubová soutěž VPs/ UPus/ Br - dynamické úlohy2020-09-12 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
B2Severočeský pohár IPSC4.XIV.Dynamická střelba - cca 10 stage, hlavní závod2020-09-13 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
D2Berounská liga4.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-09-13 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
D3Biatlonová liga6.IV.Souboje jednotlivců z MPus2020-09-13 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Memoriál Ladislava OršulyStřelecký víceboj2020-09-16 00:00:00ZubříKVZ Rožnov
EPrematchAkční střelba2020-09-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž9.Akční střelba2020-09-19 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Podzimní akční střelbaXVl.aVPs2020-09-19 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
A3MMSR v branném víceboji členůBranný víceboj2020-09-19 00:00:00ZBTČ Úlany n. Žit.ZBTČ Úlany – SBTS Kunovice
B3Letní srazDle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-09-19 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
C4Malý sniper.3.VI.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2020-09-19 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
C2MaO liga MaO2020-09-19 00:00:00PísekSTSP Písek+SPS Písek
C3Polní větrovkaPříprava závodu Polní větrovka2020-09-19 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C4Jinecký samopal - "Pohár starosty" VIIStřelba mířená + akční ze Sa-58 2020-09-19 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Malá odstřelovačka3.IX.Střelba z MPuo (puškohled)2020-09-19 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Mostecké trojkláníXXIII.Střelecký trojboj - VPs nebo VRs, MPu2020-09-19 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
C3Mostecké trojkláníXXIII.Střelecký trojboj - VPs nebo VRs, MPus2020-09-19 00:00:00Most ČeVPsrohyKVZ Most
C2Memoriál Antonína ŠarlingeraXIX.Střelecký víceboj2020-09-19 00:00:00RakovníkSSKVZ Rakovník
C4JH mířenka - mem. J.Mrkvičky a J.ŠtíchyV.VPs, VRs2020-09-19 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ při ÚVS Jindřichův Hradec
A3Mezinár. závod Praha - Brno - BratislavaXX.VPs, VRs - střelba na přesnost2020-09-19 00:00:00PolnáSVZ ČR/KVZ Polná
B4VŘSR klubový přeborVPs, VRs, MPus2020-09-19 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
C3Polní větrovka3.Polní větrovka - klubový závod2020-09-20 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
HStřelecký trojbojStřelecký trojboj – soutěž dospělí, děti+ program2020-09-20 00:00:00VendolíSK Vendolí
C2Pohár Teplárna KladnoXXIV.Střelecký víceboj2020-09-24 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
A4MM STŘEL.SOUTĚŽ – VELLMARXXXII.Mířená olymp.disciplíny25.-27.9.2020sv.Vellmar-Hessen.SBTS Kunovice
C3O partyzánský samopalIIIBranný trojboj2020-09-26 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla, HS 1. čs. PBJŽ
B4Pohár klubový závodVI.Dle střeleckého víceboje, výběr disciplín2020-09-26 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C1Pohár druhé šance2.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-09-26 00:00:00TachovKVZ Tachov
C4Malorážná odstřelovačkaMPus + MPuo2020-09-26 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Perkusní stříleníXXIV.PRe2020-09-26 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2020-09-26 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Malá odstřelovačka4.IX.Střelba z MPuo (puškohled)2020-09-26 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B2Kvalifikační přebor3.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-09-26 00:00:00Karlovy Vary - BřezováSVZ ČR/KVZ Karlovy Vary
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXXV.Střelecký víceboj SBTS ČR2020-09-26 00:00:00ŽalanySBTS Teplice
C2Putovní pohár DobruškyXVlll.VPs, aVPs2020-09-26 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
EMemoriál J. GrunclaBranný víceboj mládeže2020-09-27 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
EKlubový ZávodI.Dle propozic2020-09-27 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Malorážná odstřelovačka 6.XXII.Střelba s MPus2020-09-27 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B2Kvalifikační přebor4.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-09-27 00:00:00LoučkaSVZ ČR/KVZ Loučka
B2Kvalifikační přebor5.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-09-27 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C3Dyjická trefaXI.VPs, VRs - akční2020-09-28 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXXVII.Branný víceboj mládeže - memoriál Bernarda Nechvíly2.-3.10.2020PrudkáSBTS Svatoslav
ETajný závodXVIV.Dle propozic2020-10-03 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
EPohár NGŠ AČROrganizační zabezpečení soutěže2020-10-03 00:00:00Plzeň - LobzyAČR/KVZ Tachov
EKVH6.XV.Předovky2020-10-03 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4DOMINO 2019Souboj jednotlivců na poppery2020-10-03 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
B1Mistrovství České republiky Souboje dvojic z MPus2020-10-03 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
B1Soubojové hry České republikyXV.Střelecké souboje dvojic a jednotlivců2020-10-03 00:00:00Louny ChlumSČS, SBTS ČR
B4Klubová soutěžVíceboj jednotlivci2020-10-03 00:00:00Špk-TemeniceKVZ Šumperk
C4Fruko cupIX.VPs, VRs2020-10-03 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ Fruko Jindřichův Hradec
C4Střelec roku - Vybíjená devítkou4.III.VPs, VRs, (souboj jednotlivců) PepPop2020-10-03 00:00:00SkaliceSSK Skalice
C2Pohár Města MilevskoVPs,VRs2020-10-03 00:00:00MilevskoSTSP Písek+SSK Milevsko
A4Pohár Ředitele KVV Plzeň XVIII.Mířená střelba z VPs, VRs, UPus2020-10-04 00:00:00Plzeň - LobzyKVZ Tachov /Dukla Plzeň
EÚtočná puška - klubová soutěžStřelba z UPus2020-10-04 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
C2Zlatá Otava VPs 10+010+10+padací terče2020-10-04 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
FOblastní rada - kalendář 2021Dle programu jednání2020-10-05 00:00:00OR Krkonošská oblastOR Krkonošská oblast
B4BojovkaDle propozic2020-10-10 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-10-10 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B4Přesná muškaXXII.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-10-10 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C1Pohár druhé šance3.III.Mířená střelba z VPs, VRs2020-10-10 00:00:00TachovKVZ Tachov
D2Krušnohorská střelecká liga7.XXXVII.Mířená VPs,VRs, UPu2020-10-10 00:00:00KadaňKVZ Chomutov
B4Brokovnice IPSC, PCCPrematch2020-10-10 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EMemoriál Jiřího Peška XVStřelba mířená + akční VPs, VRs, UPus 2020-10-10 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Kroměřížská dlouhá Střelba z MPus a UPus2020-10-10 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B1Mistrovství České republikyXXIV.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2020-10-10 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
C3Cena KVZ NapajedlaXXXX.Střelecký víceboj2020-10-10 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
B4Klubový poslední výstřelVlll.Střelecký víceboj 2020-10-10 00:00:00HradskoKVZ Rokytnice nad Jizerou
B4Přeborník SBTS Vojkovice (klubovka) IV.Střelecký víceboj VrPi, STM, Western2020-10-10 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C2Podzimní otužileclX.VPs, aVPs2020-10-10 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
B4Brokovnice IPSC, PCCHlavní závod2020-10-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Malá odstřelovačka MaoI.Mao, ZZLR2020-10-11 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
EPrematchAkční střelba VPs - Brok2020-10-16 00:00:00TachovKVZ Tachov/KVZ Shadows Tach.
C3TipTopVII.Akční rojnice dvojic speciál2020-10-17 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Veřejná soutěž10.Akční střelba VPs - Brok2020-10-17 00:00:00TachovKVZ Tachov/KVZ Shadows Tach.
C1Zimní akční střelbaXl.aVPs2020-10-17 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
B4Napajedelský brok - klubový závodXXIIBroková střelba2020-10-17 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
B3Podzimní přeborDle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-10-17 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
B4Dědkova ligaMPus + MPi akční2020-10-17 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
C4Podzimní puškaPuVs na spec. terče2020-10-17 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C3REPIKO DoubleREPIKO dvojic2020-10-17 00:00:00MokráKVZ AVZO Zetor Brno
C3Trojboj malorážní VPsstolí RebeluXIX.Střelba na přesnost2020-10-17 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
C4Střelecké vinobraníVIII.VPs, VRs, MPus2020-10-17 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C3Mez.Memoriál Oldřicha Janáčka XI.VzPu 20,VzPi 20 2020-10-17 00:00:00ZŠ KunoviceSBTS Kunovice
FJednání Rady SBTS ČRDle programu jednání2020-10-23 00:00:00PrahaRada SBTS ČR
FKongres SBTS ČRDle programu jednání2020-10-24 00:00:00PrahaSBTS ČR
B1Mistrovství České republiky XXII.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-10-24 00:00:00KroměřížSVZ ČR/KVZ Kroměříž
B4Mirkova "400" 2.Mířená střelba z MPus a MPi na přesnost2020-10-24 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
EPodzimní závod XIII.Praktická střelba2020-10-24 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
C1Souboj dvojic či jednotlivců5.IX.Střelecké souboje z VPs, VRs2020-10-24 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Podzimní cena sponzorůXVII.VPs, VRs 5+15 135P, domino, Útočná puška 100 m2020-10-24 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Podzimní cena sponzorůXVII.VPs,VRs 5+15 135P, domino, Útočná puška 100 m2020-10-24 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Mez.Memoriál Oldřicha Janáčka XI.VzPu 20,VzPi 20 2020-10-24 00:00:00ZŠ KunoviceSBTS Kunovice
C3Útočná puška + pistoleXV.UPus, VPs24.10.2020BatelovKVZ Polná
D2Berounská liga5.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-10-25 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-10-25 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C4Speciál - Army cupXIX.VPs, VRs - akční2020-10-28 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ ČR2020-10-31 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIII.Prematch2020-10-31 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubová soutěžStřelecký víceboj2020-10-31 00:00:00OpatoviceKVZ Opatovice
B4Mikulášský trojboj - klubový závodStřelecký víceboj2020-10-31 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
C3Valašská 52Střelecký víceboj2020-10-31 00:00:00KroměřížKVZ Valašsko
C4Rychlá mířenáVPs dle propozic2020-10-31 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C1Westerny, předovky mířené stříleníXI.Westernové a předovky2020-10-31 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
EKlubový ZávodI.Dle propozic2020-11-01 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIII.Hlavní závod2020-11-01 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C1Volný závodVíceboj / soboje + repiko duo2020-11-01 00:00:00LulečKVZ Vyškov
C2Přesnost VPs 15+15 2020-11-01 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
B4Klubový závodVPs - střelba na přesnost2020-11-03 00:00:00Praha KapslovnaKVZ Mi13 Praha
C1Akční "22"Akční střelecké disciplíny s "22"2020-11-07 00:00:00TachovKVZ Shadows Tachov
C4Malý sniper 4.VI.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2020-11-07 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
D2Krušnohorská střelecká liga8.XXXVII.Mířená VPs,VRs 5+20,135P, Rojnice2020-11-07 00:00:00ŽatecSČS Louny
C1Memoriál Jana Maria BartošeXXXXII.Mířená VPs,VRs 5+20,135P, Rojnice2020-11-07 00:00:00ŽatecSČS Louny
GŠkolení a seminář rozhodčích SVZ ČRNoví rozhodčí a prolongace2020-11-07 00:00:00NapajedlaOR SVZ ČR
A4Mez.Memoriál Oldřicha Janáčka V.Optická střelba „60 vteřin a dost“ 2020-11-07 00:00:00ZŠ KunoviceSBTS Kunovice
EPuška 2. I.Praktická střelba2020-11-07 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
C1LOS pistole (pohárový závod)X.Prematch od 12:00 h2020-11-07 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
EKVH7.XV.Předovky2020-11-07 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C4Speciál - velkorážová puškaXVIII. PuVs2020-11-07 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
C3Prvky OS II.1.Střelecký víceboj2020-11-07 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3BojovkaVPs, VRs2020-11-07 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C2Krkonošská veteránkaXX.VPs, VRs, aVPs2020-11-07 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C1LOS pistole (pohárový závod)X.Dynamická střelba - 6 stage2020-11-08 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B4Klubová soutěžStřelecký víceboj2020-11-08 00:00:00VsetínKVZ Zbrojovka Vsetín
B4Poslední výstřelVPs, VRs + speciál2020-11-08 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
EPrematchAkční střelba2020-11-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Veřejná soutěž11.Akční střelba2020-11-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
C4Memoriál pplk. Rudolfa BláhyDle střeleckého víceboje, výběr disciplín2020-11-14 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C3Memoriál O. Cinkla4.II.KM běhna2020-11-14 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B4Klubová soutěž Mířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs/UPus2020-11-14 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C4Podzimní stříleníXIII. VPs, VRs, MPus2020-11-14 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ Fruko Jindřichův Hradec
D3Zimní halová liga KVZ1.XVII.Mířená VPs,VRs + akční2020-11-15 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
EMoravskotřebovská brokovnice Praktická střelba z brokovnice mládeže2020-11-15 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C3Zmrzlé kulkyVII.VPs, VRs - souboje dvojic17.11.2020Telč Dyjické mostyKVZ Telč
C3Polní větrovkaPříprava závodu Polní větrovka2020-11-21 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C3Prvky OS II.2.Střelecký víceboj2020-11-21 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Svatoplukovy prutyIII.VPs, VRs, MPus2020-11-21 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C3Polní větrovka4.Polní větrovka - klubový závod2020-11-22 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2020-11-22 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C4Klubová soutěžAkční střelba na kovové terče2020-11-28 00:00:00OlomoucKVZ Jaslo Olomouc
B4Pohár klubový závodDle střeleckého víceboje, výběr disciplín2020-11-28 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B2LOS puškaVII.Prematch od 11:00 h2020-11-28 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2020-11-28 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Rychlá malorážní pistole RebeluXIX.Střelba na přesnost2020-11-28 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B4Útočná puška3.VPs + UPus2020-11-28 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
C3Polenská karabinaIV.SKs28.11.2020DobroutovKVZ Polná
B2LOS puškaVII.Dynamická střelba - 6 stage, hlavní závod2020-11-29 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
D3Zimní halová liga KVZ2.XVII.Mířená VPs,VRs + akční2020-11-29 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
D2Berounská Liga - Finále6.XVII.Mířená, akční VPS, VRS2020-11-29 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
FJednání Ústřední Rady SVZ ČRDle programu jednání2020-12-03 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
B4Klubový poslední výstřelStřelecký víceboj SVZ ČR2020-12-03 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 2
EMikulášský turnaj mládežeVzduchová puška SLAVIA2020-12-04 00:00:00KřenovSBS Moravská Třebová
B4Rozloučení s rokem 2020Akční střelba z UPus a VPs2020-12-05 00:00:00Vinařice Halda KVZ Praha 10
C4Poslední „Pšouk“ roku Akční střelecké disciplíny 2020-12-05 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
FČlenská schůze, vyhodnocení ligyDle programu schůze2020-12-05 00:00:00SkaliceSSK Skalice
C4Poslední rána rokuXXII.Dle propozic2020-12-05 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
EVánoční kaprXXVIII.Dle propozic2020-12-05 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
FJednání Rady SBTS ČRDle programu jednání2020-12-05 00:00:00PrahaRada SBTS ČR
EKVH8.Předovky2020-12-06 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C1Drnovický kaprViceboj jednotlivci VPs + terč kapr2020-12-06 00:00:00LulečKVZ Vyškov
EPrematchAkční střelba2020-12-11 00:00:00TachovKVZ Tachov
HVánoční decinkaSpolečenská akce2020-12-11 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C1Veřejná soutěž - Střelecký Memoriál12.Akční střelba2020-12-12 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Vánoční závodDle střeleckého víceboje, výběr disciplín2020-12-12 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B4Konečná 2020Poslední výstřel, střelba na přesnost2020-12-12 00:00:00Vinařice Halda KVZ CKL Praha
C2Vánoční střelecké rodeoXXVII.Střelecké soutěže speciál VPs2020-12-12 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C4Speciál - Vánoční kaprXVIII. VPs, VRs - akční2020-12-12 00:00:00SemenecKVZ Vltava Týn nad Vltavou
D3Zimní halová liga KVZ3.XVII.Mířená VPs,VRs + akční2020-12-13 00:00:00Jirkov MagnumKVZ Chomutov
B4Klubová soutěžStřelecký víceboj2020-12-13 00:00:00VsetínKVZ Zbrojovka Vsetín
C2Poslední rána VPs 10+10+102020-12-13 00:00:00PísekSTSP Písek+KVZ Písek
C3Vánoční kaprVzPu2020-12-13 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C2Vánoční KaprII.Střelecký víceboj2020-12-17 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
C4O vánočního kapraIV.Laserová puška - jednotlivci2020-12-18 00:00:00LounySBTS Zálesák Louny
C4Zavírání rokuMířená VPs, 10 ran, 50/20, minimální nástřel2020-12-19 00:00:00SkaliceSSK Skalice
HVánoční kaprSpec.disciplina2020-12-19 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
B4Klubový přeborStřelecký víceboj2020-12-19 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Předsilvestrovské stříleníStřelecký víceboj2020-12-19 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Vánoční stříleníStřelecký víceboj2020-12-19 00:00:00TišnovKVZ Staré Brno / KVZ Ametyst
C3Poslední ránaX.VPs19.12.2020DobroutovKVZ Polná
C2Poslední výstřelSranda match2020-12-25 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
C2Vánoční KaprMířená VPs,VRs- 1 rána2020-12-26 00:00:00RakovníkSSKVZ Rakovník
EPředsilvestrovské střílení XVIII.Praktická střelba2020-12-26 00:00:00SvitavySBTS ALFA Svitavy
EPoslední rána rokuMířená, akční VPS, VRS2020-12-27 00:00:00BerounSBTS - MK Beroun
C3Memoriál O. Cinkla5.II.KM běhna2020-12-29 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
HSilvestrovská PRDASpec.disciplina2020-12-30 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
HRozloučení s rokem 2020XXIV.Společenská akce SČS-9.00-24.00 hod.2020-12-30 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
EPoslední ránaXVIII.VPs, VRs 5+30 levá, pravá, UPus, brok., výroční terč2020-12-30 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EPoslední rána (jen pro pozvané střelce)XVIII.VPs,VRs 5+30 levá, pravá, ÚPu,brokovnice, výroční terč2020-12-30 00:00:00ŽalanyKVZ a SBTS Teplice
B4Silvestrovská 10XXMířená střelba na přesnost VPs, VRs2020-12-31 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C3Pohár Hanáckých AthénStřelecký vícebojbude upřesněnoKroměřížKVZ Kroměříž
A1Mistrovství světa a světový pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A2Mistrovství Evropy a evropský pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A3Mezinárodní soutěže svazovéÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A4Mezinárodní soutěže klubovéÚčast členů klubu
B1Přebory České republiky a český pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
B2Přebory kvalifikační, krajské a oblastníReprezentace regionů, míst nebo klubů
B3Přebory regionální a místníRegionální a místní otevřené, nebo uzavřené přebory
B4Přebory klubovéKlubové otevřené, nebo uzavřené přebory
C1Otevřené soutěže celostátníOtevřené soutěže
C2Otevřené soutěže krajské a oblastníOtevřené soutěže
C3Otevřené soutěže regionální a místníOtevřené soutěže
C4Otevřené soutěže klubovéOtevřené soutěže
D1Ligové soutěže celostátníReprezentace krajů, oblastí, regionů, míst nebo klubů
D2Ligové soutěže krajské a oblastníReprezentace regionů, míst nebo klubů
D3Ligové soutěže regionální a místníÚčast členů regionálních nebo místních klubů
D4Ligové soutěže klubovéÚčast členů klubu
EUzavřené soutěžeUzavřené soutěže ostatní - pouze pro zvané
FJednání volených orgánůDle plánu činnosti volených orgánů
GŠkolení a seminářeŠkolení a semináře rozhodčích, organizátorů, trenérů, instruktorů, cvičitelů atd.
HOstatní akceSpolečenské akce, dětské dny, tábory mládeže atd.