Kalendář akcí

KODNÁZEV SOUTĚŽEKOLOROČNÍKDISCIPLÍNYTERMÍN KONÁNÍMÍSTO KONÁNÍPOŘADATEL-ORGANIZÁTOR
C3Novoroční výstřel XXII.Akční rojnice+domino VPs -12.00 hod. 2021-01-01 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
HNovoroční výstřelXXVI.Kulturní akce2021-01-01 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2První výstřelVPs,VRs2021-01-02 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C3Zahájení střelecké sezónyStřelba na přesnost a akční střelba2021-01-02 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EPrvní rána rokuII.VPs. VRs2021-01-03 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
EKVHXVI.Předovky2021-01-09 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
FČlenská schůzeVýroční členská schůze KVZ Chomutov2021-01-09 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti1.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-01-09 00:00:00Tachov KVZ Tachov
B4Jonákova mířenkaVPs - střelba na přesnost2021-01-09 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ CKL Praha
ENoční střelby, jen pro pozvané střelceIV.VPs, VRs, rychlopalba, rojnice2021-01-09 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
FČlenská schůzeVýroční členská schůze KVZ a SBTS Teplice2021-01-09 00:00:00ŽalanyKVZ,SBTS Teplice
EPrematchAkční střelba2021-01-15 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Střelecký víceboj Střelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2021-01-16 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přebor - veřejná soutěž1.Akční střelba2021-01-16 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Útočná puška a velkorážová pistoleAkční střelba z Upus + VPs2021-01-16 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ Praha 10
C3Zimní halová liga KVZ4.XVII.Mířená VPs,VRs+akční2021-01-17 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
C2Noční střelby SČS Louny XV.Mířená, akční VPs - 18.00 hodin2021-01-22 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Memoriál Jaromíra Šindeláře XX.Laser.puška,kontrolní závod (kvalif.přebor.)2021-01-23 00:00:00KunoviceVojkovice,Kunovice,Svatoslav
GŠkolení rozhodčích SČS, SBTS, ČMSJDle programu školení2021-01-23 00:00:00Louny TSLVR SČS Louny
FOblastní rada SVZ ČRJednání OR 042021-01-23 00:00:00Louny TSLOR 04 SVZ ČR
C2Memoriál Pavla LvaI.VPs. VRs2021-01-24 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B3Polní větrovkaPolní větrovka - zimní pohár2021-01-24 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C3Souboje – Pákové opakovačkyIV.Pákové opakovačky2021-01-30 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2021-01-30 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Kontrolní závod - popperSouboje dvojic na kovové terče2021-01-31 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C3Zimní halová liga KVZ5.XVII.Mířená VPs,VRs+akční2021-01-31 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
ELov na AljašceXVI.Předovky2021-02-06 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C2Pohár presidenta SČS LounyXXIV.Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P2021-02-06 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
D2Krušnohorská střelecká liga1.XXXVI.Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P2021-02-06 00:00:00Louny ChlumKVZ Louny
GŠkolení rozhodčích SČS, SBTS, ČMSJDle programu školení2021-02-06 00:00:00Moravská TřebováSMK SBTS ČR
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti2.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-02-06 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Minaříkův SnowcombatAkční SMG - civilní verze2021-02-06 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ CKL Praha
G Školení a seminář rozhodčíchŠkolení a seminář rozhodčích2021-02-07 00:00:00TachovKVZ Tachov
FČlenská schůzeVýroční členská schůze KVZ Most2021-02-09 00:00:00Most KVZ Most
FČlenská schůzeXXI.Vyhodnocení činnosti 2021-02-11 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
EPrematch Akční střelba2021-02-12 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3KarabinySKs2021-02-13 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C2Únorové stříleníVPs2021-02-13 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C2Velký memoriál SČS Louny XXIII.Souboje jednotlivců VPs + VRs2021-02-13 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Střelecký víceboj Střelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2021-02-13 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přebor + sebeobrana s VPsMířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs2021-02-13 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Veřejná soutěž2.Akční střelba2021-02-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Zimní halová liga KVZ6.XVII.Mířená VPs,VRs+akční2021-02-14 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
C3Revolver vs. PistoleXVStřelecký víceboj z VPs a VRs2021-02-20 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Stoletáci ZetoruStřelba na přesnost2021-02-20 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
C1Souboj dvojic či jednotlivců1.X.Střelecké souboje z VPs, VRs2021-02-20 00:00:00TachovKVZ Tachov
D1Puška IPSC VII.Dynamická střelba - cca 6 stage, Prematch2021-02-20 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubový přebor - volný závodVíceboj2021-02-21 00:00:00LulečKVZ Vyškov
D1Puška IPSC VII.Dynamická střelba - cca 6 stage, hlavní závod2021-02-21 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
ELaserové zbraněPřípravný závod mládeže2021-02-26 00:00:00KřenovSBS Moravská Třebová
C3Memoriál O. Cinkla1.IIIKM běhna2021-02-27 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C2Lounské PDWII.Akční - jednotlivci PDW (rojnice,domino)2021-02-27 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Moker popperSouboje dvojic na kovové terče2021-02-27 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EStřelecký duel (souboje jednotlivci)XIX.Dle propozic2021-02-27 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-02-28 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C3Zimní halová liga KVZ7.XVII.Mířená Vps,Vrs+akční2021-02-28 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
B3Polní větrovkaPolní větrovka - zimní pohár2021-02-28 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
FJednání Ústřední rady SVZ ČRDle programu jednání2021-03-04 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
EKVHXVI.Předovky2021-03-06 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B4Lankův memoriálXXIV.Mířená + rychlá2021-03-06 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
GŠkolení a seminář rozhodčích LO oblastiškolení rozhodčích III. a II. VT, seminář2021-03-06 00:00:00Jablonné nad OrlicíKVZ Jablonné nad Orlicí
C4Střelecká soutěž Střelba z MPu K4M 2021-03-06 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Valašsko-hanácká liga1.XIStřelecký víceboj2021-03-06 00:00:00KroměřížKVZ Valašské Meziříčí
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-06 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 2
C3Minisoutěž RebeluXX.Střelba na přesnost a akční střelba2021-03-06 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
EPuška Samonabíjecí II.Akční2021-03-06 00:00:00Moravská TřebováALFA Svitavy
C1Získání odznaku KVASKVAS2021-03-06 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti3.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-03-06 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-06 00:00:00Trutnov - SLTŠKVZ Trutnov 2
C2Jarní mířená XVIII.VPs,VRs 5+20 (terč 135P), ÚPu 100y, (terč 135P)2021-03-06 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EPrematchAkční střelba2021-03-12 00:00:00TachovKVZ Tachov
D2Jizerská střelecká liga1.XXX.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-03-13 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Moravská odstřelovačka .22 Lr1.II.Střelba z MPu s puškohledem2021-03-13 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Bacom cupIV.Akční střelba na kovové terče2021-03-13 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle střeleckého víceboje SVZ2021-03-13 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
D2Krušnohorská střelecká liga2.XXXVI.Střelecký víceboj2021-03-13 00:00:00RakovníkSSKVZ Rakovník
B4Klubový přebor KVZ VLTAVA Týn nad VltavouStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-13 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
C1Policejní parkurPolicejní parkur2021-03-13 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Veřejná soutěž3.Akční střelba2021-03-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Útočná puškaAkční střelba z Upus a VPs2021-03-13 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
B3Okresní přebor SVZ KladnoLStřelecký víceboj2021-03-18 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
FKongres SČS LounyDle programu jednání2021-03-18 00:00:00Louny TSLSČS Louny
C3Memoriál K. ŠorfaX.MPus, UPus, VPs2021-03-20 00:00:00BatelovKVZ Polná
B4Klubový přebor KVZ při UVS J. HradecStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-20 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ UVS Jindřichův Hradec
B4Klubový přebor KVZ FRUKO J. HradecStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-20 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ FRUKO Jindřichův Hradec
C3Valašsko-hanácká liga2.XIStřelecký víceboj2021-03-20 00:00:00KroměřížKVZ Vsetín-město
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-20 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 1
B3Střelecký přebor SČS + KVZ Louny XXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs 2021-03-20 00:00:00Louny ChlumSČS + KVZ Louny
C3Překvapení Střelci Brno IAkční střelba na kovové terče a papírové terče2021-03-20 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
EMoravskotřebovská brokovnice Praktická střelba z brokovnice mládeže2021-03-20 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-20 00:00:00Trutnov - SLTŠKVZ Trutnov 1
B4Mirkova "400"Mířená střelba z Mpus a Mpi na přesnost2021-03-20 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ Praha 10
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIV.Prematch2021-03-20 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Jarní stříleníVPs,VRs2021-03-21 00:00:00BerounČMSJ
C2Jarní střílení XVIII.VPs. VRs2021-03-21 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B4Brokovnice IPSC, klubovkaIV.Hlavní závod2021-03-21 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubový víceboj SVZVíceboj SVZ ČR2021-03-27 00:00:00DobroutovKVZ Polná
D2Jizerská střelecká liga2.XXX.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-03-27 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
B4Klubový přebor KVZ POLICIE PočátkyStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-27 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-27 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
B4Klubová soutěž IIIJarní cena - Vpu, VPs2021-03-27 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko1.XXI.Repiko expres2021-03-27 00:00:00LulečKVZ Vyškov město
EVšestranný střelec VI.Praktická střelba2021-03-27 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
D3MaO -liga2.MaO liga2021-03-27 00:00:00PísekSTSP Písek-SPS Písek z.s.
B4Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle stř. víceboje, výběr disciplín2021-03-27 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2021-03-27 00:00:00SedlniceKVZ Nový Jičín
E PUKAVEC 2021 XXI.Akční2021-03-27 00:00:00SvitavyALFA Svitavy
B4Klubový Přebor - Víceboj SVZ ČRAkční střelecké disciplíny 2021-03-27 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
B4Mířená VPs a VRs na rychlostMířená,VPs,VRs na čas2021-03-27 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-03-27 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
D2Krušnohorská střelecká liga3.XXXVI.VPs,VRs 5+15,77P, UPu 100y,135P2021-03-27 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubový závod - VpuSouboje dvojic na kovové terče2021-03-28 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B4Okresní přebor ( klubové přebory Kyjov a Hodonín )Střelecký víceboj2021-03-28 00:00:00StrážniceKVZ Kyjov
B2Severočeský pohár MaO2.IX.MaO 50 m, standardní terče pro MaO2021-03-28 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EKVHXVI.Předovky2021-04-03 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C2Velikonoční cenaXXVl.VPs,(VRs), aVPs, klubový terč2021-04-03 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 2
B4Jenišovický parkur KOMBIParkur VPs, VRs + Mpu2021-04-03 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C4Klubová soutěž Střelba akční + mířená 2021-04-03 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
B3Klubový přebor  "Jarní rozstřel"  Dle střeleckého víceboje SVZ2021-04-03 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
C1O velikonoční pomlázkuSVíceboj2021-04-03 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
B4Přebor KVZ MostVíceboj VPs, VRs2021-04-03 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko2.XXI.Repiko expres2021-04-03 00:00:00RakovníkSBTS Rakovník
B4Klubový přebor KVZ StudenáStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-03 00:00:00StrmilovKVZ Studená
HMistrovství ČSSR 1989 - RETRO SOUTĚŽKulturní akce2021-04-03 00:00:00TachovKVZ Tachov
B2Kvalifikační přeborStřelecké štafety trojic - VPs,VRs2021-04-03 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C3Velikonoční mazanecVIMemoriál Ing. Antonína Mazance2021-04-04 00:00:00VsetínKVZ Vsetín
B3Klubový přebor ve SV SVZ ČRdle střeleckého víceboje SVZ - mířená2021-04-10 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
C4Hodkovické pekloRychlopalba, spec. terče2021-04-10 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
B4Valašsko-hanácká liga3.XIStřelecký víceboj2021-04-10 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B2Kvalifikační přeborXX.Střelecké štafety trojic - VPs2021-04-10 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B4Klubový přebor ve SVB KVZ - Memoriál L. SvobodyXXII.Střelba na přesnost a akční střelba2021-04-10 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
D3Memoriál Franty Běhala 1.XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-04-10 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle střeleckého víceboje SVZ2021-04-10 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C4Speciál - velkorážová puškaXXII.PuVs2021-04-10 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
C1Získání odznaku KVASKVAS2021-04-10 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C2KVASDruhý stupeň2021-04-10 00:00:00VrchlabíOR Krkonošská oblast
C4 KVASDruhý stupeň2021-04-10 00:00:00VrchlabíKVZ Dobruška
CLOS pistole (pohárový závod)XI.Prematch od 12:00 h2021-04-10 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B2Kvalifikační přeborStřelecký víceboj SBTS ČR2021-04-11 00:00:00LulečSBTS Svatoslav
HVelikonoční beránekSpolečenská akce pro děti a veřejnost2021-04-11 00:00:00ZbýšovKVZ Střelci Zbýšov
CLOS pistole (pohárový závod)XI.Dynamická střelba - 6 stage, hlavní závod2021-04-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B4Klubový přebor Rožnov p.R.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-04-14 00:00:00ZubříKVZ Rožnov p.R.
B4Klubový přebor KVZ Val. MeziříčíStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-16 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
B4Klubový přebor KVZ ValašskoStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-16 00:00:00PoličnáKVZ Valašsko
C2K4MMPu2021-04-17 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-17 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C4 Jarních 30 + 30ll.VP 30 + 302021-04-17 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
D2Jizerská střelecká liga3.XXX.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-04-17 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
C1Volný závodViceboj 2021-04-17 00:00:00LulečKVZ Radslavice
D2Krušnohorská střelecká liga4.XXXVII.Střelecký víceboj VPs,VRs2021-04-17 00:00:00Mariánská skálaKVZ Ústí n. Labem
C3Překvapení Střelci Brno IIAkční střelba na kovové terče a papírové terče2021-04-17 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
E 3 Gun III.Akční2021-04-17 00:00:00Moravská TřebováALFA Svitavy
B4Liga v mířené1.IIIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-04-17 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
B3Jarní soutěžXVII.Mířená VPs, VRs2021-04-17 00:00:00SedlniceKVZ Nový Jičín
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2021-04-17 00:00:00Šumperk TemeniceKVZ Šumperk
B4Klubový víceboj SVZVíceboj SVZ ČR2021-04-17 00:00:00TřebíčKVZ Třebíč
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-17 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
B4Klubový přebor KVZ BřezolupyStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-18 00:00:00BřezolupyKVZ Březolupy
B4Klubový přebor Brno Středstřelecký víceboj ( Mpi a Vpi )2021-04-18 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
EPrematch Akční střelba VPs - UPus2021-04-23 00:00:00TachovKVZ Tachov / KVZ Shadows Tachov
HVoj .Pu + Pi do roku 1945Pu,Pi2021-04-24 00:00:00BabíSBTS KVH Trutnov
B2Kvalifikační přebor1.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00ČesticeSVZ ČR/KVZ Orličtí ostrostřelci
D2PUSAPIR 20201.XII.Mířená,VPs,VRs + velkorážná puška2021-04-24 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00HostinnéKVZ České Meziříčí
B4Malá odstřelovačka1.XIIStřelba z MPu s puškohledem2021-04-24 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4VC Osvobození Kunovic XXI.VzPu 20 a VzPi 202021-04-24 00:00:00KunoviceZŠ Kunovice
B4Přebor KvasiceStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
B4Přebor HalenkoviceStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
B1Mistrovství České republiky SČSXVI.Akční rojnice+domino+sprint z VPs2021-04-24 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B2Kvalifikační přebor3.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
EPálení na čarodějnicePuška, pistole 22 LR mládež2021-04-24 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B4Klubový přebor NapajedlaXLStřelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ2021-04-24 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B4Klubový přebor Mířená střelba VPs, VRs 2021-04-24 00:00:00ŠindelováKVZ Chodov
C1Dual Guns Města Tachova - veřejná souutěž4.IV.Akční střelba VPs - UPus2021-04-24 00:00:00TachovKVZ Tachov / KVZ Shadows Tachov
C3Krahulík cupVIII.VPs, VRs - akční2021-04-24 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
B4Macurovy biatlonyBiatlonové panely2021-04-24 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ CKL Praha
C1Westernové souboje dvojicXVIII.Souboje dvojic2021-04-24 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
B2Kvalifikační přebor2.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-04-24 00:00:00ZbýšovSVZ ČR/KVZ Střelci Zbýšov
B4Kontrolní závodSouboje dvojic na kovové terče2021-04-25 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C4Májové překvapeníXII.VPs, VRs a Mpu2021-05-01 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C2Jarní akční střelbaXV.aVPs2021-05-01 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C4Malý sniper I.1.VII.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2021-05-01 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
C2Dámská jízdaIII.Mířená, akční - ženy2021-05-01 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B4Memoriál plk.Bohumila ŠilhavéhoX.Dle střeleckého víceboje SVZ2021-05-01 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti4.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-05-01 00:00:00TachovKVZ Tachov
ELOS puška (pohárový závod)IX.Prematch od 12:00 h2021-05-01 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
HBiatlon - oblastní koloMalorážky, běh2021-05-02 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B4Klubový přebor Vsetín-městoStřelecký víceboj SVZ ČR2021-05-02 00:00:00VsetínKVZ Vsetín-město
ELOS puška (pohárový závod)iX.Dynamická střelba - 6stage, hlavní závod2021-05-02 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
C3Střelecký víceboj mládežeSVM - kontrolní závod,vzpu,vzpi (kvalif.přebor)2021-05-07 00:00:00KunoviceVojkovice,Kunovice,Svatoslav
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00ČepirohySVZ ČR/KVZ Most
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00ČesticeSVZ ČR/KVZ Orličtí ostrostřelci
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00DobroutovSVZ ČR/KVZ Polná
HDen otevřených dveří na střelniciSpolečenská akce pro veřejnost2021-05-08 00:00:00DobroutovKVZ Polná
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00Dolní SkrýchovSVZ ČR/KVZ FRUKO J. Hradec
C4TuzemákX.VPs, VRs2021-05-08 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ FRUKO Jindřichův Hradec
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00Hodkovice nad MohelkouSVZ ČR/KVZ Liberec
C3Smiřický poháraVPs2021-05-08 00:00:00HostinnéKS Smiřice
C4Střelecká soutěž Střelba z MPu K4M 2021-05-08 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C2Superveteráni VI.Tajné střelby od 60 let výše, VPs,VRs2021-05-08 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C1Dětřichovský memoriálXXXXIV.Běžecký závod2021-05-08 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00NapajedlaSVZ ČR/KVZ Napajedla
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00SedlniceSVZ ČR/KVZ Nový Jičín
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00SemenecSVZ ČR/KVZ VLTAVA Týn n/Vltavou
C4Tři májové kapkyXXIII. VPs, VRs 2021-05-08 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
B1Přebor SVZ ČR k 76. výr. osv. ČeskoslovenskaMířená střelba na přesnost a na rychlost z VPs2021-05-08 00:00:00StrážniceSVZ ČR/KVZ Mokrá
E Svitavský šmelc X.Akční2021-05-08 00:00:00SvitavyALFA Svitavy
C4Klubová soutěž, Výročí osvobozeníMířená VPs, VRs 2021-05-08 00:00:00Velké OpatoviceKVZ Velké Opatovice
B2Kvalifikační přebor 4.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-05-09 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
D3Biatlonová liga1V.Souboje jednotlivců z Mpu2021-05-09 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C4Malá Odstřelovačka TachovaStřelba z MPus 2021-05-09 00:00:00TachovKVZ Tachov / KVZ Shadows Tachov
B4Klubový přebor KVZ Ametyst Střelecký víceboj2021-05-09 00:00:00TišnovKVZ Ametyst
B4Klubový přebor KVZ Staré Brno Střelecký víceboj2021-05-09 00:00:00TišnovKVZ Staré Brno
B3Polní větrovkaPolní větrovka - klubový závod2021-05-09 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
EPrematchAkční střelba2021-05-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
EKVHXVI.Předovky2021-05-15 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C3Westernové soubojeVI.Re 2021-05-15 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C4Jarní puškaVpu na spec. terče2021-05-15 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C2Dobrušský vícebojXll.VPs, aVPs,2021-05-15 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
B4 Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-05-15 00:00:00HradskoKVZ Rokytnice n.Jizerou
A3REZERVA 2021IX.Střelba z vojenských zbraní2021-05-15 00:00:00Jince-VelcíKVV hl. m. Praha/SVZ ČR
C3Malá odstřelovačka2.XIIStřelba z MPu s puškohledem2021-05-15 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Pohár velitele posádkyXXIV.VPs, VRs, Upu2021-05-15 00:00:00LomyKVZ FRUKO Jindřichův Hradec
B4Klubový přebor Uh. HradištěStřelecký víceboj SVZ ČR2021-05-15 00:00:00NapajedlaKVZ Uh. Hradiště
C3Liga v mířené2.IIIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-05-15 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
C4Veřejný závodMířená střelba VPs, VRs2021-05-15 00:00:00ŠindelováKVZ Chodov
C1Klubová soutěž Souboj dvojic 2021-05-15 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Veřejná soutěž5.Akční střelba2021-05-15 00:00:00TachovKVZ Tachov
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko3.XXI.Repiko expres2021-05-15 00:00:00ZbýšovKVZ Střelci Zbýšov
D1Severočeský pohár IPSC 2.XV.Dynamická střelba - cca 10 stage, prematch2021-05-15 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Klubový přeborStřelecký víceboj SVZ ČR2021-05-16 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C1Volný závodNViceboj2021-05-16 00:00:00LulečKVZ Radslavice
C3Malorážná odstřelovačka 1XXIII.Střelba s Mpu2021-05-16 00:00:00MokráKVZ Mokrá
D1Severočeský pohár IPSC 2XV.Dynamická střelba - cca 10 stage, hlavní závod2021-05-16 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
HBranně sportovní Pochod okolo TachovaBranně sportovní Pochod2021-05-19 00:00:00TachovKVZ Tachov / IZS / KVZ Shadows Tachov
C2Memoriál Jaroslava HeluseVPs, VRs2021-05-22 00:00:00BerounČMSJ
C2Memorial Jaroslava HeluseVPs. VRs2021-05-22 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B2Kvalifikační přeborXXXXVI.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-05-22 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
D2Krušnohorská střelecká liga5.XXXVI.Střelecký víceboj VPs,VRs 2021-05-22 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
C4Mířená a mířenáVPs,VRs + Mpu2021-05-22 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Valašsko-hanácká liga4.XIStřelecký víceboj2021-05-22 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Královské střílení XXII.VzPu 122021-05-22 00:00:00KunoviceAreál Jízdy králů Kunovice
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRStřelecké štafety trojic - VPs2021-05-22 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
D3Memoriál Franty Běhala 2.XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-05-22 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
D3MaO -liga1.Jihočeský pohár +MaO liga2021-05-22 00:00:00PísekSTSP Písek-SPS Písek z.s.
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry I.2021-05-22 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
HBranný den s mládežíAkce s mládeží2021-05-22 00:00:00PřírodaKVZ Radslavice
A3Pohár St. BrnaVII.Střelba z vojenských zbraní2021-05-22 00:00:00Znojmo-OblekoviceSVZ ČR/KVZ Staré Brno
C1Volný závodVíceboj SVZ ČR2021-05-23 00:00:00LulečKVZ Vyškov
HKvasíkAkce s mládeží2021-05-26 00:00:00HostinnéKVZ Vrchlabí
C3Souboje jednotlivcůVPs, VRs2021-05-29 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C3Jarní mířenkaSP 30 + 30 (ráže .22 LR)2021-05-29 00:00:00HostinnéSBTS Hostinné
C4Mpi + MpuMířená + biatlony2021-05-29 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
B2Kvalifikační přebor5.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-05-29 00:00:00KroměřížSVZ ČR/KVZ Kroměříž
D1Dětský den SČS LounyZábavné soutěže pro mládež2021-05-29 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B3Klubový přebor Dle střeleckého víceboje SVZ2021-05-29 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
C3Vojenská puškaVojenská puška2021-05-29 00:00:00MilevskoSTSP Písek-SSK Milevsko
HDětský denAkce s mládeží2021-05-29 00:00:00PoličnáKVZ Valašské Meziříčí
B4Klubová soutěž Mířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs/UPus2021-05-29 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
HBranný den s Domem dětí a mládeže TachovV.Kulturní akce2021-05-29 00:00:00TachovKVZ Tachov
HKurz PRVNÍ POMOCKurz2021-05-29 00:00:00TachovKVZ Tachov / IZS
C1Akční VPsAkční střelecké disciplíny 2021-05-29 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
B4Májové kafíčkoMířená a akční střelba z Upus + VPs2021-05-29 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
HBranný dětský denVzduchovky2021-05-30 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-05-30 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B2Kvalifikační přebor6.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-05-31 00:00:00Horní CerekevSVZ ČR/KVZ POLICIE Počátky
HDen DětíXXVII.Soutěže pro mládež2021-06-01 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
EKVHXVI.Předovky2021-06-05 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C4Skrýchovská puška - memoriál Jana ŠoršeX.PuVs, Upus2021-06-05 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ UVS Jindřichův Hradec
C2Pohár ValteřicStřelecký víceboj SVZ ČR2021-06-05 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C2Krkonošský pohárXXVll.VPs (VRs), aVPs (aVRs)2021-06-05 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C4Velká cena JenišovicVPs + VRs dle propozic2021-06-05 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Dětský den2021-06-05 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
D3Memoriál Franty Běhala 3.XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-06-05 00:00:00MokráKVZ Mokrá
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko4.XXI.Repiko expres2021-06-05 00:00:00Most ČepirohyKVZ a SBTS Most
B4Klubová soutěžStřelecký víceboj2021-06-05 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry II.2021-06-05 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C2Putovní pohár starosty obce SedlniceXVII.Mířená VPs, VRs + akční2021-06-05 00:00:00SedlniceKVZ Nový Jičín
C3VC Vojkovic o pohár OÚXXII.Střelecký víceboj MPu,SP,STM 2021-06-05 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C3Loučský popperSouboje dvojic na kovové terče2021-06-06 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C3Malorážná odstřelovačkaStřelba s Mpu2021-06-06 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
C1Memoriál ppor. Petra ŠimonkyXIV.Mířená na přesnost z armádních zbraní2021-06-08 00:00:00SemilyKVZ Liberec + SVV Liberec
EPrematchAkční střelba2021-06-11 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Malá odstřelovačka MaoII.Mao, .22lr2021-06-12 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C2Malá odstřelovačkaMPu2021-06-12 00:00:00BerounČMSJ
C4Ještědský pohárXX.Mířená, spec.disc.,zbraně pořadatele2021-06-12 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C3Hostinský vícebojVPs,VRs2021-06-12 00:00:00HostinnéSBTS Hostinné
C4Střelecká soutěž Střelba z MPu K4M 2021-06-12 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
EMeziklubová soutěž – 4 zbraněXXII.4 discipliny2021-06-12 00:00:00KadaňKVZ Chomutov+SDR Fuerth
B1Mistrovství České republiky XXXV.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-06-12 00:00:00KroměřížSVZ ČR/KVZ Kroměříž
B4Překvapení Střelci Brno III klubový přeborAkční střelba na kovové terče a papírové terče2021-06-12 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
E Akční I.Akční2021-06-12 00:00:00SvitavyALFA Svitavy
C1Klubová soutěž Souboj dvojic 2021-06-12 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Veřejná soutěž6.Akční střelba2021-06-12 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Třebíčská malorážková odstřelovačkaMPus2021-06-12 00:00:00TřebíčKVZ Třebíč
C2Párty s brokyXXIV.Broky- trap, lovecké kolo, akční2021-06-12 00:00:00TřeskoniceSČS Louny
EHubalův poprSouboje Pepper Popper2021-06-12 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
D1Superliga APS ČR 2.XVII.Dynamická střelba - 12 stage, prematch2021-06-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B1Mistrovství České republiky - veterániXXIV.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-06-13 00:00:00KroměřížSVZ ČR/KVZ Kroměříž
D1Superliga APS ČR 2.XVII.Dynamická střelba - 12 stage, hlavní závod2021-06-13 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2VC ČMSJVPs. VRs2021-06-19 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B3Klubový přebor v obranné střelběmířená, Velkorážní Pi a Re2021-06-19 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
A3Mezinárodní závod Praha - Brno - BratislavaXXI.VPs, VRs - střelba na přesnost2021-06-19 00:00:00DobroutovSVZ ČR/KVZ Polná
C4Blondie 2021Rychlopalba, spec. terče2021-06-19 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C2Letní cena Pavla DvořáčkaXXVlll.VPs (VRs), aVPs (aVRs), Vpu2021-06-19 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C3Kroměřížský trojbojStřelecký víceboj2021-06-19 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Malý sniper II.2.VII.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2021-06-19 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
B3Velká cena ČMSJStřelecký víceboj VPs,VRs 2021-06-19 00:00:00Louny ChlumČMSJ
C3Malá cena veteránů - soutěž s mezinárodní účastíXXI.Střelba na přesnost a akční střelba - hod granátem2021-06-19 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B4Klubový přebor MokráStřelecký víceboj2021-06-19 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry III.2021-06-19 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C4Speciál - PrázdninovýXVI.VPs, VRs - akční střelba2021-06-19 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
B4Klubový přeborVíceboj jednotlivci2021-06-19 00:00:00Šumperk TemeniceKVZ Šumperk
B4Akční a mířená střelba z Upus+SKs+VPsAkční a mířená střelba z Upus+SKs+VPs2021-06-19 00:00:00Vinařice, Halda, 100/50KVZ Praha 10
D3Biatlonová liga2V.Souboje jednotlivců z Mpu2021-06-20 00:00:00MokráKVZ Mokrá
HDen otevřených dveří pro mládežPuška, pistole2021-06-25 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C3Polenský vícebojIII.UPus, VPs, MPus, granát2021-06-26 00:00:00BatelovKVZ Polná
C2K4MMPu2021-06-26 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
D2PUSAPIR 20202.XII.Mířená,VPs,VRs + velkorážná puška2021-06-26 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C4Paňác openXVI.VPs, VRs2021-06-26 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C3Letní veteránkaVPs,VRs2021-06-26 00:00:00HostinnéSBTS Hostinné
B2Kvalifikační přeborXX.Střelecký víceboj SBTS ČR2021-06-26 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1O putovní pohár-Memorial Martina VaškebySVíceboj 2021-06-26 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
C3Liga v mířené3.IIIMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-06-26 00:00:00PoličnáKVZ Valaš. Meziříčí
B4Klubová soutěž Mířená - Úpus2021-06-26 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Souboj dvojic či jednotlivců2.X.Střelecké souboje z VPs, VRs2021-06-26 00:00:00TachovKVZ Tachov
HBeseda s veterányBeseda s veterány AČR2021-06-26 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
B4BojovkaDle propozic2021-06-26 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-06-27 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
C3Malorážná odstřelovačka 2XXIII.Střelba s Mpu2021-06-27 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EKVHXVI.Předovky2021-07-03 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C2IPSCaVPs2021-07-03 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 2
C4VPs + DOMINOVPs + VRs dle propozic2021-07-03 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Valašsko-hanácká liga5.XIStřelecký víceboj2021-07-03 00:00:00KroměřížKVZ Valaš. Meziříčí
D3Memoriál Franty Běhala 4XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-07-03 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
C1Tachovský PopperStřelba na kovy 2021-07-03 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
B2Kvalifikační přebor ČMP3.Souboje dvojic z MPus2021-07-04 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C3Cyrilometodějské stříleníXII.VPs, VRs - akční2021-07-05 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
EPrematchAkční střelba2021-07-09 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Letní akční střelbaXV.aVPs2021-07-10 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
B4Klubový přebor SebraniceStřelecký víceboj2021-07-10 00:00:00CholinaKVZ Sebranice
C4Turnovský perkusPerkusní pistole a revolver2021-07-10 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
C3Kvasická skálaStřelecký víceboj2021-07-10 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
C4Prázdninové stříleníXXII.VPs, VRs2021-07-10 00:00:00StrmilovKVZ Studená
B4Klubová soutěž Úpus2021-07-10 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Veřejná soutěž7.Akční střelba2021-07-10 00:00:00TachovKVZ Tachov
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko5.XXI.Repiko expres2021-07-10 00:00:00ŽalanyKVZ a SBTS Teplice
C3Malorážná odstřelovačka 3XXIII.Střelba s Mpu2021-07-11 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B2Severočeský pohár MaOIX.MaO 50 m, standardní terče pro MaO2021-07-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Branný den pro mládežAkce pro mládež2021-07-16 00:00:00HalenkoviceKVZ Halenkovice
C2Bellot CupXVll.VPs, aVPs2021-07-17 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
C4Střelecká soutěž Souboj dvojic z Mpu na biatlonový panel 2021-07-17 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Moravská odstřelovačka .22 Lr2.III.Střelba z MPu s puškohledem2021-07-17 00:00:00KroměřížKVZ KM
C2Lounský revolverX.VRs- mířená, akční2021-07-17 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Mokerský drakV.Akční střelba na papírové a kovové terče2021-07-17 00:00:00MokráKVZ Mokrá
E Všestranný střelec XV.Akční2021-07-17 00:00:00Moravská TřebováALFA Svitavy
B4Klubová soutěžMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-07-17 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C1Přebor SVZ ČR z útočné pušky 7,62 x 39IX.Akční a mířená střelba na přesnost z UPus2021-07-17 00:00:00NečichySVZ ČR/KVZ Most
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry IV.2021-07-17 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C1Získání odznaku KVASKVAS2021-07-17 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti5.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-07-17 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Vojenská puškaV.PuVs, UPus - mířená2021-07-17 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
ELetní MalorážkaI.Malorážky, .22lr2021-07-18 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
D3Biatlonová liga3V.Souboje jednotlivců z Mpu2021-07-18 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Mistři vs. střelciXMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-07-24 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
B4Klubová soutěž Úpus2021-07-24 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
B2Puška dle pravidel SVZ ČRIV.Mířenka + rychlopalba (PSA, PDW, OPU)2021-07-24 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-07-25 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
B2Mistrovství EvropySouboje dvojic z VPs,VRs2021-07-31 00:00:00BřezováKVZ Karlovy Vary
B4Klub 95VPs2021-07-31 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C4Letní mířenka speciálMířená VPs jedno a obouruč, dle propozic2021-07-31 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
E Puška Samonabíjecí II.Akční2021-07-31 00:00:00Moravská TřebováALFA Svitavy
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry V.2021-07-31 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C4Speciál - Raná péčeIX.VPs, VRs - akční střelba2021-07-31 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
C2Letní práskXVll.VPs, aVPs, 2021-07-31 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
C3Putovní pohár obce RadslaviceVíceboj jednotlivců2021-08-01 00:00:00LulečKVZ Radslavice
B4Klubové stříleníMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-08-01 00:00:00VsetínKVZ Vsetín - město
EKVHXVI.Předovky2021-08-07 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C4Vojta openXVII.VPs, VRs2021-08-07 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C4Jinecký popper Souboj losovaných dvojic z VPs+VRs 2021-08-07 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Akční RebelXII.Akční střelba2021-08-07 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B4Klu bová soutěžMalorážná puška2021-08-07 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C2Brokové soubojeIV.Souboje z brokovnic - Open2021-08-07 00:00:00NečichySČS Louny
B4Klubová soutěž Úpus2021-08-07 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Pohár předsedy Krušnohorské oblasti6.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-08-07 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Malorážná odstřelovačka 4XXIII.Střelba s Mpu2021-08-08 00:00:00MokráKVZ Mokrá
EPrematchAkční střelba2021-08-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
D2PUSAPIR 20203.XII.Mířená,VPs,VRs + velkorážná puška2021-08-14 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C2Střelecký víceboj Střelecký víceboj SVZ ČR2021-08-14 00:00:00HostinnéKVZ České Meziříčí
A3Střelecká tvůrčí říje - mezinárodníXVI.Mířená, akčí tajná - grilování2021-08-14 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B3Vložený závodDle střeleckého víceboje SVZ2021-08-14 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
D1Mistrovství ČR - Extraliga Repiko6.XXI.Repiko expres2021-08-14 00:00:00LulečKVZ Vyškov město
D3Memoriál Franty Běhala 5XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-08-14 00:00:00MokráKVZ Mokrá
HLetní střelecký táborTábor s brannou tématikou2021-08-14 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B2Kvalifikační přebor ČMP1.Souboje dvojic z MPus2021-08-14 00:00:00NapajedlaSVZ ČR/KVZ Napajedla
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry VI.2021-08-14 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C1Veřejná soutěž8.Akční střelba2021-08-14 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Mor. Dyje cupXII.VPs, VRs - akční2021-08-14 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
ELetní MalorážkaI.Malorážky, .22lr2021-08-15 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
D3Biatlonová liga4V.Souboje jednotlivců z Mpu2021-08-15 00:00:00MokráKVZ Mokrá
ESoustředění – SVM,BVSVM,BVM2021-08-16 00:00:00KunoviceZŠ Kunovice,střelnice
D2Jizerská střelecká liga4.XXX.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-08-21 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
C3Memoriál Jiřího Machaly2.IVStřelecký víceboj2021-08-21 00:00:00KvasiceKVZ Kvasice
B2Kvalifikační přeborXXXXII.Souboje dvojic - Memoriál O.Jaroše2021-08-21 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Střelecké souboje z útočné puškyXV.Souboje trojic z UPus2021-08-21 00:00:00PlešivecSVZ ČR/KVZ K.Vary
C4Veřejný závodMířená střelba VPs, VRs2021-08-21 00:00:00ŠindelováKVZ Chodov
CLOS - puška (klubovka)XI.Prematch od 12:00 h2021-08-21 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B4Klubová sotěž KVZ Zbrojovka Vsetín Střelecký víceboj2021-08-22 00:00:00VsetínKVZ Vsetín Zbrojovka
CLOS - puška (klubovka)XI.Dynamická střelba - 6 stage2021-08-22 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
B3Pohár G-FOXXXVStřelecký víceboj2021-08-26 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
B2Kvalifikační přebor ČMP2.Souboje dvojic z MPus2021-08-27 00:00:00PoličnáSVZ ČR/KVZ Valašské Meziříčí
D2Jizerská střelecká liga5.XXX.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-08-28 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
C3Memoriál O. Cinkla3.IIIKM běhna2021-08-28 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B2Kvalifikační přebor ČMP4.Souboje dvojic z MPus2021-08-28 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
EMemoriál Jirky CibochaXIX.Dle propozic2021-08-28 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C3Velkorážová sportovní puškavelkorážová sportovní puška2021-08-28 00:00:00PísekSTSP Písek-SPS Písek z.s.
D1Mistrovství ČR - SVZ ČRVI.Souboje trojic z UPu2021-08-28 00:00:00PlešivecSVZ ČR
B4Klubová soutěž Mířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs/UPus2021-08-28 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Pohár druhé šance1.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-08-28 00:00:00TachovKVZ Tachov
C4Klubová soutěžMířená VPs, Upus" ZBZ"2021-08-28 00:00:00Velké OpatoviceKVZ Velké Opatovice
B4Puška, karabina, pistole 2Akční a mířená střelba z Upus+SKs+VPs2021-08-28 00:00:00Vinařice, Halda, 100/50KVZ Praha 10
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-08-29 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
D3Biatlonová liga5V.Souboje jednotlivců z Mpu2021-08-29 00:00:00MokráKVZ Mokrá
C3Branný víceboj mládeže BVM – kontrolní závod (kvalif.přebor)2021-09-03 00:00:00KunoviceVojkovice,Kunovice,Svatoslav
EBerounský KlepáčekXVI.Předovky2021-09-04 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C3Memoriál F. BečkyXX.VPs, VRs2021-09-04 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C2VC ZNVPs, VRs2021-09-04 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C4Zlaté hráběMířená VPs,VRs, 5+202021-09-04 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Akční střílení1.XVStřelecký víceboj2021-09-04 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B1Mistrovství ČR -Czech Open Popper singleSouboje jednotlivců z VPs, VRs2021-09-04 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
B1Mistrovství ČR - Czech Open Popper singleSouboje jednotlivců z VPs, VRs2021-09-04 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
C3Memoriál Stg.Jana JeřábkaVojenská puška2021-09-04 00:00:00MilevskoSTSP Písek-SSK Milevsko
C3Santonské utkání rezervistůXXV.střelba na přesnost, volné úlohy ( hod granátem )2021-09-04 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
C2Memoriál Miroslava ŠindelářeXXIV.Mířená VPs,VRs2021-09-04 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
D2Krušnohorská střelecká liga6.XXXVI.Mířená, b-VPs2021-09-04 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
EPřeloučské poprobraníIX.výběr disciplín - popry VII.2021-09-04 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
C4Speciál - Týnský VltavínXXV.VPs, VRs - akční střelba2021-09-04 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
HDětský DenKulturní akce2021-09-04 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
C2Memoriál Zdeňka PoznaraXXX.VPs,(VRs), aVPs, MPu2021-09-04 00:00:00VrchlabíKVZ Trutnov 1
C3Putovní palcát předsedy KVZ RadslaviceNVíceboj jednotlivců2021-09-05 00:00:00LulečKVZ Radslavice
C3Malorážná odstřelovačka 5XDXIII.Střelba s Mpu2021-09-05 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B4Čimelická Růže - klubový přeborX.VPs, VRs2021-09-05 00:00:00PísekKVZ Čimelice
B3Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle střeleckého víceboje SVZ, výběr disciplín2021-09-11 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
B4Klubový přebor ll.Střelecký víceboj SVZ ČR2021-09-11 00:00:00Horní BrannáKVZ Valteřice
C2Putovní pohár DobruškyXlX.dle propozic2021-09-11 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
C4Král střelcůXXVI.Dle propozic2021-09-11 00:00:00JenišoviceKVZ Turnov
C3Pohár PBJŽStřelecký víceboj2021-09-11 00:00:00KroměřížKVZ Vsetín - město
C1Velká cena SČS LounyXXXXII.Repiko expres2021-09-11 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
D1Mistrovství ČR - Extraliga RepikoF.XXI.Repiko expres 2021-09-11 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B4Klubový přebor - volný závodViceboj2021-09-11 00:00:00LulečKVZ Vyškov 3
B2Kvalifikační přebor 1.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2021-09-11 00:00:00MokráSVZ ČR/KVZ Mokrá
EPuška 1 II.Praktická střelba2021-09-11 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B4O pohár předsedy KVZDle střeleckého víceboje SVZ2021-09-11 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B2Kvalifikační přebor ČMP5.Souboje dvojic z MPus2021-09-11 00:00:00SedlniceSVZ ČR/KVZ Nový Jičín
C4Král střelcůVII.VPs, VRs, Mpu2021-09-11 00:00:00StrmilovKVZ Studená
B4Klubový přebor Mířená střelba VPs, VRs 2021-09-11 00:00:00ŠindelováKVZ Chodov
C1Klubová soutěž Souboj dvojic 2021-09-11 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Souboj dvojic či jednotlivců3.X.Střelecké souboje z VPs, VRs2021-09-11 00:00:00TachovKVZ Tachov
C1Shadows CupAkční střelecké disciplíny 2021-09-11 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
C1Memoriál Pavlíny KawulokovéSTM30, LM 302021-09-11 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
D1Severočeský pohár IPSC 4.XV.Dynamická střelba - cca 10 stage, prematch2021-09-11 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
D3Biatlonová liga6Souboje jednotlivců z Mpu2021-09-12 00:00:00MokráKVZ Mokrá
D1Severočeský pohár IPSC4.XV.Dynamická střelba - cca 10 stage, hlavní závod2021-09-12 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B4Memoriál Ladislava OršulyStřelecký víceboj2021-09-15 00:00:00ZubříKVZ Rožnov
HSpolečenská akce pro dětiAkce pro mládež2021-09-17 00:00:00HostinnéKVZ Vrchlabí
EPrematchAkční střelba2021-09-17 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Výroční střelby na mal.terčePředovky2021-09-18 00:00:00BabíSBTS KVH Trutnov
C4JH mířenka - memoriál J.Mrkvičky a J.ŠtíchyVII.VPs, VRs2021-09-18 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ UVS Jindřichův Hradec
C2Podzimní akční střelbaXVll.aVPs2021-09-18 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C3Střelecký vícebojStřelba na přesnost, rychl. palba, akční střelba2021-09-18 00:00:00CholinaKVZ Sebranice
C4Jinecký samopal - "Pohár starosty" VIIIStřelba mířená + akční ze Sa-58 2021-09-18 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Malá odstřelovačka3.XIIStřelba z MPu s puškohledem2021-09-18 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Malý sniper III.3.VII.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2021-09-18 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
C3Mostecké trojkláníXXIV.Střelecký trojboj - VPs nebo VRs, MPu2021-09-18 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
C1Veřejná soutěž9.Akční střelba2021-09-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4Velkorážová puškaUpus + Opu2021-09-18 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
B2Kvalifikační přebor 3.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2021-09-19 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
B3Polní větrovkaPolní větrovka - 3.klubový závod2021-09-19 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
EMemoriál J. GrunclaBranný víceboj mládeže2021-09-24 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C3Perkusní stříleníXXIV.PRe2021-09-25 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C2Hradní střážVPs, VRs2021-09-25 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C4Malorážná odstřelovačkaMpu otevřená miřidla + puškohled2021-09-25 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
C3Malá odstřelovačka4.XIIStřelba z MPu s puškohledem2021-09-25 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B3Letní srazDle střeleckého víceboje SVZ2021-09-25 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
B1Mistrovství České republiky SBTS ČRXXIV.Střelecký víceboj SBTS ČR2021-09-25 00:00:00LulečSBTS Svatoslav
D3Memoriál Franty Běhala 6XXIV.MPi na přesnost, rychlochl.,akční střelba a biatlony2021-09-25 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
C3O partyzánský samopalIVBranný trojboj2021-09-25 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla, HS 1. čs. PBJŽ
B4Pohár klubový závodVII.Dle stř. víceboje, výběr disciplín2021-09-25 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C1Klubová soutěž Souboj dvojic 2021-09-25 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Pohár druhé šance2.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-09-25 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Pohár MilitkéhoVPs, Upu2021-09-25 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
C3Kvalifikační přebor2.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2021-09-26 00:00:00LoučkaSVZ ČR/KVZ Loučka
C3Malorážná odstřelovačka 6XXIII.Střelba s Mpu2021-09-26 00:00:00MokráKVZ Mokrá
B3Dyjická trefaXII.VPs, VRs - souboje dvojic2021-09-28 00:00:00Telč Dyjické mostyKVZ Telč
EPohár Teplárna KladnoXXVStřelecký víceboj2021-09-30 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
C4KVHXVI.Předovky2021-10-02 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C4FRUKO cupX.Vps, VRs2021-10-02 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ FRUKO Jindřichův Hradec
B1DOMINO 2020Souboj jednotlivců na poppery2021-10-02 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
B1Soubojové hry České republikyXIV.Střelecké souboje dvojic a jednotlivců2021-10-02 00:00:00Louny ChlumSČS Louny, SBTS ČR
C3Mistrovství České republiky Souboje dvojic z MPus2021-10-02 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
EPohár města MilevskoVPs,VRs2021-10-02 00:00:00MilevskoSTSP Písek-SSK Milevsko
D3Tajný závodXX.Dle propozic2021-10-02 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B2MaO -liga3.MaO liga 2021-10-02 00:00:00PísekSTSP Písek-SPS Písek z.s.
B4Kvalifikační přebor 4.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2021-10-02 00:00:00ŠindelováSVZ ČR/KVZ Karlovy Vary
B4 Klubový přeborVíceboj jednotlivci2021-10-02 00:00:00Šumperk TemeniceKVZ Šumperk
EVŘSR klubový přeborVPs (VRs),Mpu2021-10-02 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí - sever
C3Útočná puška - klubová soutěžStřelba z PuVs2021-10-03 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
A4Malorážná odstřelovačkaStřelba s Mpu2021-10-03 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
HPohár Ředitele KVV Plzeň IXX.Mířená střelba z VPs, VRs, UPus2021-10-03 00:00:00Plzeň - LobzyKVZ Tachov /Dukla Plzeň
C2Oblastní rada16,30 hod.2021-10-05 00:00:00OR Krkonošská oblast
C2Malá odstřelovačka MaoII.Mao, .22lr2021-10-09 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
B4MaOMPu2021-10-09 00:00:00BerounČMSJ
C2Přesná muškaXXIII.Mířená střelba na přesnost VPs,VRs2021-10-09 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Liberec
EPodzimní otužilecXll.VPs , aVPs, 2021-10-09 00:00:00HostinnéKVZ Dobruška
C4Klubový poslední výstřelVlll.Střelecký víceboj 2021-10-09 00:00:00HradskoKVZ Rokytnice n.Jizerou
D2Memoriál Jiřího Peška XVIStřelba mířená + akční VPs,VRs,UPu 2021-10-09 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
C3Krušnohorská střelecká liga7.XXXVI.Mířená VPs,VRs, UPu2021-10-09 00:00:00KadaňKVZ Chomutov
B1Kroměřížská dlouhá IVStřelba z Mpu a Vpu2021-10-09 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Mistrovství České republikyXXV.Střelecké souboje dvojic z VPs, VRs2021-10-09 00:00:00LulečSVZ ČR/KVZ Vyškov
B3Cena KVZ NapajedlaXLIStřelecký víceboj2021-10-09 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C1Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle střeleckého víceboje SVZ2021-10-09 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B4Pohár druhé šance3.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-10-09 00:00:00TachovKVZ Tachov
B4BojovkaDle propozic2021-10-09 00:00:00VarnsdorfKVZ Varnsdorf
B4Přeborník SBTS Vojkovice (klubovka) V.Střelecký víceboj VrPi, STM, Western2021-10-09 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C2LOS - Brokovnice, PDW, klubovkaIV.Prematch2021-10-09 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Podzimní stříleníVPs, VRs2021-10-10 00:00:00BerounČMSJ
B4Podzimní stříleníXVIII.VPs. VRs2021-10-10 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
ELOS - Brokovnice, PDW, klubovkaIX.Hlavní závod2021-10-10 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
B3PrematchAkční střelba VPs - UPus2021-10-15 00:00:00TachovKVZ Tachov / KVZ Shadows Tachov
C4Klubový přebor ve SV SVZ ČRdle střeleckého víceboje SVZ, výběr disciplín2021-10-16 00:00:00ČesticeKVZ Orličtí ostrostřelci
C4Podzimní puškaVpu na spec. terče2021-10-16 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
C2Střelecké vinobraníVIII.VPs, VRs, Mpu2021-10-16 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
C3Zimní akční střelbaXll.aVPs2021-10-16 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C4Pohár Hanáckých AthénStřelecký víceboj2021-10-16 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C3Memoriál Oldřicha JanáčkaXII.VzPu 20 a VzPi 202021-10-16 00:00:00KunoviceZŠ Kunovice
B3TipTopVI.Akční rojnice dvojic speciál2021-10-16 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C3Podzimní přeborDle střeleckého víceboje SVZ2021-10-16 00:00:00Luková u LanškrounaKVZ Jablonné nad Orlicí
B4Trojboj malorážní pistolí RebeluXIX.Střelba na přesnost2021-10-16 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B4Překvapení Střelci Brno IVAkční střelba na kovové terče a papírové terče2021-10-16 00:00:00MokráKVZ Střelci Brno
C1Napajedelský brok - klubový závodXXIIIBroková střelba2021-10-16 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
B4Veřejná soutěž10.Akční střelba VPs - UPus2021-10-16 00:00:00TachovKVZ Tachov / KVZ Shadows Tachov
C3Dědkova ligaMířená a akční Mpu + Mpi + VPs2021-10-16 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ CKL Praha
E Útočná puška + pistoleXV.UPus, VPs2021-10-23 00:00:00BatelovKVZ Polná
B1Akční I.Akční2021-10-23 00:00:00SvitavyALFA Svitavy
B4Mistrovství České republiky XXIII.Mířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-10-23 00:00:00ŠindelováSVZ ČR/KVZ K.Vary
C2Karabina, pistoleAkční a mířená střelba z SKs+VPs2021-10-23 00:00:00Vinařice, Halda, 50KVZ Praha 10
C4Podzimní cena sponzorůXVIII.VPs,VRs 5+15 135P, domino, Útočná puška 100 m2021-10-23 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Speciál - Army cupXX.VPs, VRs - akční střelba2021-10-28 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
C3Krkonošská veteránkaXXl.VPs (VRs), aVPs (aVRs)2021-10-30 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C4Hostinská 7,65VPs, aVPs (ráže 7,65) 2021-10-30 00:00:00HostinnéSBTS Hostinné
C3Memoriál Bohouše Stránského-Rychlá mířenáVPs dle propozic2021-10-30 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
B4Valašská 52Střelecký víceboj2021-10-30 00:00:00KroměřížKVZ Valašsko
C1Mikulášský trojboj - klubový závodStřelecký víceboj2021-10-30 00:00:00KvasiceKVZ Halenkovice
C4Klubová soutěž Mířená + parkur + dynamické úlohy VPs/VRs/UPus2021-10-30 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
C1Klubová soutěž, O českou korunuMířená VPs, VRs 2021-10-30 00:00:00Velké OpatoviceKVZ Velké Opatovice
C3Westerny, předovky mířené stříleníXII.Westernové a předovky2021-10-30 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
B4Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-10-31 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
EKlubový závodVPs - střelba na přesnost2021-11-02 00:00:00Praha KapslovnaKVZ Mi13 Praha
C3KVHXVI.Předovky2021-11-06 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C2BojovkaVPs, VRs2021-11-06 00:00:00DobroutovKVZ Polná
C3Krkonošská veteránkaXXl.VPs, VRs, aVPs2021-11-06 00:00:00HostinnéKVZ Trutnov 1
C3Prvky OS II.1.VStřelecký víceboj2021-11-06 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Memoriál Oldřicha JanáčkaVI.Laserová puška jednotlivců - 60“ a dost2021-11-06 00:00:00KunoviceZŠ Kunovice
E Malý sniper IV.4.VII.Malorážná odstřelovačka dle klubových pravidel2021-11-06 00:00:00Liberec-RuprechticeKVZ Liberec
GPodzimní závod XIV.Akční2021-11-06 00:00:00Moravská TřebováALFA Svitavy
B3Školení rozhodčíchdle Pravidel sportovní činnosti2021-11-06 00:00:00OlomoucKVZ JASLO Olomouc
C4Klubový přebor ve SV SVZ ČRDle střeleckého víceboje SVZ2021-11-06 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
C1Speciál - velkorážová puškaXIX.PuVs2021-11-06 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
C1Akční "22"Akční střelecké disciplíny s "22"2021-11-06 00:00:00Tachov - RokleKVZ Shadows Tachov
C1LOS pistole (pohárový závod)XI.Prematch od 12:00 h2021-11-06 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
D2Memoriál Jana Maria BartošeXXXXI.Mířená 5+20,135P, Rojnice2021-11-06 00:00:00ŽatecSČS Louny
C1Krušnohorská střelecká liga8.XXXVI.Mířená 5+20,135P, Rojnice2021-11-06 00:00:00ŽatecSČS Louny
EVolný závodVíceboj / soboje + repiko duo2021-11-07 00:00:00LulečKVZ Vyškov
B4Poslední výstřelVPs,VRs + speciál2021-11-07 00:00:00VrchlabíKVZ Vrchlabí
C1Klubová soutěžStřelecký víceboj2021-11-07 00:00:00VsetínKVZ Zbrojovka Vsetín
ELOS pistole (pohárový závod)XI.Dynamická střelba - 6 stage2021-11-07 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice - LEX
C4PrematchAkční střelba2021-11-12 00:00:00TachovKVZ Tachov
C2Podzimní stříleníXIII.VPs, VRs, MPu2021-11-13 00:00:00Dolní SkrýchovKVZ FRUKO Jindřichův Hradec
C3K4MMPu2021-11-13 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C1Memoriál O. Cinkla4.IIIKM běhna2021-11-13 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B4Veřejná soutěž11.Akční střelba2021-11-13 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Střelecký vícebojstřelecký víceboj ( Mpi a Vpi )2021-11-14 00:00:00LulečKVZ Brno Střed
C3Zimní halová liga KVZ1.XVIII.Mířená VPs,VRs+akční2021-11-14 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
C4Zmrzlé kulkyVIII.VPs, VRs - akční17.11.2021Telč Dyjické mostyKVZ Telč
C3Svatoplukovy prutyIII.VPs, VRs, Mpu2021-11-20 00:00:00Horní CerekevKVZ POLICIE Počátky
EPrvky OS II.2.VStřelecký víceboj2021-11-20 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
C4Moravskotřebovská brokovnice Praktická střelba z brokovnice mládeže2021-11-20 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
C1Memoriál pplk. Rudolfa BláhyDle stř. víceboje, výběr disciplín2021-11-20 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
B3Pohár druhé šance4.IV.Mířená střelba z VPs, VRs2021-11-20 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Polní větrovkaPolní větrovka - 4.klubový závod2021-11-21 00:00:00ŽalanyKrušnohorští ostrostřelci
C3Polenská karabinaIV.SKs2021-11-27 00:00:00DobroutovKVZ Polná
GRychlá malorážní pistole RebeluXX.Střelba na přesnost2021-11-27 00:00:00LulečKVZ Brno Rebel
B4Školení a seminář rozhodčích SVZ ČRNoví rozhodčí a prolongace2021-11-27 00:00:00NapajedlaOR SVZ ČR
B4Získání odznaku KVAS; klubová akceKVAS+2021-11-27 00:00:00ŠindelováKVZ Karlovy Vary
D1Útočná puška a velkorážová pistoleAkční střelba z Upus a Vps2021-11-27 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
C2LOS puškaVIII.Prematch od 11:00 h2021-11-27 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
C2Berounský MedvědVPs, VRs2021-11-28 00:00:00BerounČMSJ
C3Berounský MedvědI.VPs. VRs2021-11-28 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C3Kontrolní závod Souboje dvojic na kovové terče2021-11-28 00:00:00LoučkaKVZ Loučka
D1Zimní halová liga KVZ2.XVIII.Mířená VPs,VRs+akční2021-11-28 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
FLOS puškaVIII.Dynamická střelba - 6 stage, hlavní závod2021-11-28 00:00:00ŽalanyKVZ Teplice
EJednání Ústřední rady SVZ ČRDle programu jednání2021-12-02 00:00:00PrahaÚR SVZ ČR
EMikulášský turnaj mládežeVzduchová puška SLAVIA2021-12-03 00:00:00KřenovSBS Moravská Třebová
C4KVHXVI.Předovky2021-12-04 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C4Poslední rána rokuXXIII.Dle propozic2021-12-04 00:00:00Hodkovice nad M.KVZ Hodkovice
EPoslední „Pšouk“ roku Akční střelecké disciplíny 2021-12-04 00:00:00Jince - PS VelcíKVZ Jince
EMikul.diabolka a Čertovské stříleníXXX.VzPu 122021-12-04 00:00:00KunoviceZŠ Kunovice
EKlubový poslední výstřelStřelecký víceboj SVZ ČR2021-12-04 00:00:00LA TrutnovKVZ Trutnov 2
B4Vánoční kaprXXIX.Střelecký duel dvojic2021-12-04 00:00:00Moravská TřebováSBS Moravská Třebová
B4Mikulášská cena - klubová soutěžAkční střílení2021-12-04 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
EPohár klubový závodDle stř. víceboje, výběr disciplín2021-12-04 00:00:00PřeloučKVZ O.K Corral Pardubice 2
B4Klubový poslední výstřelStřelecký víceboj SVZ ČR2021-12-04 00:00:00Trutnov - SLTŠKVZ Trutnov 2
C1Rozloučení s rokem 2021Akční střelba z Upus + VPs2021-12-04 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ Praha 10
HDrnovický kaprViceboj jednotlivci VPs + terč kapr2021-12-05 00:00:00LulečKVZ Vyškov
EVánoční decinkaSpolečenská akce2021-12-10 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
C2PrematchAkční střelba2021-12-10 00:00:00TachovKVZ Tachov
C4Vánoční střelecké rodeoXXVI.Střelecké soutěže speciál VPs2021-12-11 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
C1Speciál - Vánoční kaprXVIII.VPs, VRs - akční střelba2021-12-11 00:00:00SemenecKVZ VLTAVA Týn nad Vltavou
B4Veřejná soutěž - Střelecký Memoriál12.Akční střelba2021-12-11 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Konečná 2021Střelba na přesnost, střelba na asfalt. holuby2021-12-11 00:00:00Vinařice, Halda, 100KVZ CKL Praha
B4Zimní halová liga KVZ3.XVIII.Mířená VPs,VRs+akční2021-12-12 00:00:00Magnum JirkovKVZ Chomutov
B3Klubová soutěžStřelecký víceboj2021-12-12 00:00:00VsetínKVZ Zbrojovka Vsetín
C3Vánoční kaprLStřelecký víceboj2021-12-16 00:00:00Halda MayrauKVZ Poldi Kladno
C2Poslední ránaXI.VPs2021-12-18 00:00:00DobroutovKVZ Polná
B4Vánoční pohodaVPs, VRs2021-12-18 00:00:00Halda VinařiceČMSJ
C3Klubový přeborStřelecký víceboj2021-12-18 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
B4Předsilvestrovské střílení ukončení sezónyStřelecký víceboj volné úlohy2021-12-18 00:00:00MokráKVZ Mokrá
E Vánoční závodDle stř. víceboje, výběr disciplín2021-12-18 00:00:00PřeloučKVZ Pardubice 1
HPředsilvestrovské střílení XIX.Akční2021-12-18 00:00:00SvitavyALFA Svitavy
ESpolečenské akce klub - propagace SVZ ČRKulturní akce2021-12-18 00:00:00TachovKVZ Tachov
C3Vánoční nadílkaIVPs. VRs2021-12-19 00:00:00BerounSBTS MK Beroun
C3Vánoční stříleníStřelecký víceboj2021-12-19 00:00:00TišnovKVZ Staré Brno / KVZ Ametyst
HVánoční kaprVzPu2021-12-19 00:00:00VojkoviceSBTS Vojkovice
C2Vánoční kaprSpec.disciplina2021-12-22 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
HPoslední výstřelSranda match2021-12-25 00:00:00Most ČepirohyKVZ Most
C3Silvestrovská PRDASpec.disciplina2021-12-29 00:00:00JenišoviceKVZ Jenišovice
HMemoriál O. Cinkla5.IIIKM běhna2021-12-30 00:00:00KroměřížKVZ Kroměříž
ERozloučení s rokem 2021XXIV.Společenská akce SČS-9.00-24.00 hod.2021-12-30 00:00:00Louny ChlumSČS Louny
B4Poslední rána (jen pro pozvané střelce)XIX.VPs,VRs 5+30 levá, pravá, ÚPu,brokovnice, výroční terč2021-12-30 00:00:00ŽalanySBTS, KVZ Teplice
HSilvestrovská 10 - klubová soutěžMířená střelba na přesnost VPs, VRs2021-12-31 00:00:00NapajedlaKVZ Napajedla
GŠkolení první pomoci (KVAS)Dle programu?.2.2021KVZ Dobruška
EŠkolení rozhodčích oblastiProlongace a škol. nových rozhodčích??????Oblast
FPohár NGŠ AČROrganizační zabezpečení soutěže01.- 03.10.2021Plzeň - LobzyAČR/KVZ Tachov
FJednání Ústřední rady SVZ ČRDle programu jednání16.-17.09.2021???ÚR SVZ ČR
FJední Rady SBTS ČRDle programu jednáníRada SBTS ČR
FJední Rady SBTS ČRDle programu jednáníRada SBTS ČR
FJední Rady SBTS ČRDle programu jednáníRada SBTS ČR
A1Mistrovství světa a světový pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A2Mistrovství Evropy a evropský pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A3Mezinárodní soutěže svazovéÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
A4Mezinárodní soutěže klubovéÚčast členů klubu
B1Přebory České republiky a český pohárÚčast na základě kvalifikace nebo nominace
B2Přebory kvalifikační, krajské a oblastníReprezentace regionů, míst nebo klubů
B3Přebory regionální a místníRegionální a místní otevřené, nebo uzavřené přebory
B4Přebory klubovéKlubové otevřené, nebo uzavřené přebory
C1Otevřené soutěže celostátníOtevřené soutěže
C2Otevřené soutěže krajské a oblastníOtevřené soutěže
C3Otevřené soutěže regionální a místníOtevřené soutěže
C4Otevřené soutěže klubovéOtevřené soutěže
D1Ligové soutěže celostátníReprezentace krajů, oblastí, regionů, míst nebo klubů
D2Ligové soutěže krajské a oblastníReprezentace regionů, míst nebo klubů
D3Ligové soutěže regionální a místníÚčast členů regionálních nebo místních klubů
D4Ligové soutěže klubovéÚčast členů klubu
EUzavřené soutěžeUzavřené soutěže ostatní - pouze pro zvané
FJednání volených orgánůDle plánu činnosti volených orgánů
GŠkolení a seminářeŠkolení a semináře rozhodčích, organizátorů, trenérů, instruktorů, cvičitelů atd.
HOstatní akceSpolečenské akce, dětské dny, tábory mládeže atd.