ostatní

Nový web firmy STROBL.CZ

Při procházení známého webu pro lovce, sportovní střelce a přebíječe jsme zaregistrovali, že firma STROBL.CZ spustila nové webové stránky.
Přesto, že je zřejmé, že je čeká ještě spousta práce, jsou už teď vidět určitá vylepšení proti původním stránkám.

Z nejzásadnějších změn:
• možnost filtrování zboží
• zákaznický účet s historií objednávek a faktur
• košíček, který se nikdy sám nevymaže
• optimalizace stránek i pro mobilní telefony a tablety

Pojďme se na to podívat zblízka:

Filtrování zboží
Například v oblíbeném sortimentu komponent pro přebíjení střeliva je možné v rámci dalších podkategorií filtrovat střely podle diametru (průměru střely).
Pomocí parametrů je možné vyhledávat například monolitické bezolovnaté střely. To se hodí zejména pro přebíjení loveckého střeliva.
Filtrovat na základě diametru střely můžeme i v kategorii kleště na odlévání střel.
Používání filtrů je věc, která na minulých stránkách chyběla opravdu citelně. Zejména s přihlédnutím k množství zboží v jednotlivých kategoriích je tato nová funkce v podstatě nutnost.
Zajímavé je to i v případě sortimentu čištění zbraní. Tam je možné v rámci podkategorií vyhledávat na základě závitů. Což se opravdu hodí jak pro samotné vytěrákové tyče a kartáčky pro čištění zbraní, tak pro redukce mezi jednotlivými typy závitů vytěrákových tyčí a kartáčků pro čištění zbraní.

Zákaznický účet
Nové stránky s sebou konečně přinesly i standardní zákaznický účet tak, jak jej známe z ostatních moderních elektronických obchodů.
To znamená, že jako přihlášený zákazník vidíte nejen historii svých objednávek, ale také veškeré faktury. Což je skutečně velmi užitečné.
A samozřejmě, váš nákupní košíček se udrží v systému napořád, při příštím přihlášení jej uvidíte tak, jak jste jej zanechali.

Optimalizace stránek pro mobilní telefony a tablety
Zobrazení obchodu STROBL.CZ se automaticky mění podle toho, jak velká je obrazovka zařízení. A to zcela bez ohledu na to, zda se jedná o počítač, mobil nebo tablet.

Závěrem
Web samozřejmě obsahuje to, co obsahoval dříve. To znamená mimo jiné například přehlednou nabídku kufrů a pouzder na zbraně a hradel na měření rychlosti střel.
A samozřejmě to hlavní, to znamená veškeré potřeby pro přebíjení střeliva (přebíjecí lisy, matrice, pračky na nábojnice…) od známých značek, jako je LEE Precision, Dillon, RCBS, Lyman, Frankford Arsenal, Nosler, Sierra, Starline a mnoho dalších.
Můžeme konstatovat, že spuštění nového webu pro střelce a přebíječe byl jednoznačně dobrý nápad. Teď ho jenom dotáhnout do zdárného konce, protože práce zbývá ještě dost.

Koupit časopis