krátké zbraně,  Novinky

SAA od Umarexu

Revolver Colt Single Action Army SAA .45 nikl ráže 4,5 mm (.177) je replika stejnojmenné westernové zbraně, známé také jako Colt Peacemaker. Zbraň na plynové bombičky vyrábí firma Umarex ve své řadě Legends.

Bombičkový revolver od Umarexu mne ihned při prvním kontaktu doslova ohromil. Je to vskutku nádherná, exkluzivní zbraň, která je pečlivě zpracovaná. Rám i válec revolveru jsou vyrobeny z kovu a povrchová úprava poniklováním dodává patřičný lesk a luxusní vzhled. Díky kovovému rámu se celková hmotnost revolveru (0,87 kg) blíží hmotnosti reálné zbraně. Prostě víte, že máte v ruce pořádný kus kovu. Střenky jsou vyrobeny z plastu, který imituje barvu slonoviny. To je další prvek, který zbrani dodává punc exkluzivity. K celkovému dojmu přispívá i realistické nabíjení atrap nábojů do komor válce a v neposlední řadě i řada drobných detailů, jako například imitace drážek na ústí hlavně. Zkrátka a dobře, je to maximálně autentická, vzhledově velmi pěkná a funkční replika.

Co dokáže exkluzivní replika Coltu SAA na střelnici, se můžete dozvědět ve Střelecké revui číslo 11/2022 na stranách 40 a 41.

Střeleckou revui č. 11/2022 si můžete objednat v tištěné verzi na www.casopisyprovas.cz bez platby za poštovné nebo v el. verzi na www.casopispresinternet.cz

Koupit časopis